SPORT

Časovka na Dlouhé Stráně

7. července 2004, 14:06, Rejdakce
Časovka na Dlouhé Stráně Každý závodník dostal opět pěkný dárek od Bike Centra Radim Kořínek.

Jak prozradil Vít Šoukal, další a také poslední závod tohoto seriálu se uskuteční 4. srpna a bude určen jak pro silniční, tak i horská kola.

Seriál závodů do vrchu má už svého druhého vítěze. Stejně jako v květnu i 30. června z Vernířovic na Dlouhé Stráně potvrdil své vrchařské schopnosti rodák z Loučné nad Desnou Jan Fišnar /SK TC Sport Desná Loučná/. Jak prozradili pořadatelé seriálu závodů do vrchu, vyzkoušet své síly v těchto kláních může skutečně každý. Trať není technicky náročná, jede se totiž většinou po zpevněných cestách a ten komu síly dojdou, může v klidu do cíle dojít po svých. Zatím se tak ale ani v jednom případě ještě nestalo.

K dobré pohodě hrál závodníkům, doprovodu a divákům v areálu Reo-Neo ve Vernířovicích DJ Dave, kde také proběhla prezentace a slavnostní vyhlášení výsledků. Každý závodník dostal opět pěkný dárek od Bike Centra Radim Kořínek.

Jak prozradil Vít Šoukal, další a také poslední závod tohoto seriálu se uskuteční 4. srpna a bude určen jak pro silniční, tak i horská kola.

„Začali jsme v Loučné nad Desnou a zde také, alespoň pro tento rok skončíme.“ „Závod bude určen převážně silničním kolům, nicméně i horská zde najdou svou kategorii, která se těší na svého vítěze.“ „A my se těšíme na závodníky, jejich doprovod a také na diváky, kteří si určitě nenechají ujít pohled na skvělé výkony závodníků.“

Výsledková listina

Další zprávy ze sportu


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.