SPORT

Časovka na Dlouhé Stráně

7. července 2004, 14:06, Rejdakce
Časovka na Dlouhé Stráně Každý závodník dostal opět pěkný dárek od Bike Centra Radim Kořínek.

Jak prozradil Vít Šoukal, další a také poslední závod tohoto seriálu se uskuteční 4. srpna a bude určen jak pro silniční, tak i horská kola.

Seriál závodů do vrchu má už svého druhého vítěze. Stejně jako v květnu i 30. června z Vernířovic na Dlouhé Stráně potvrdil své vrchařské schopnosti rodák z Loučné nad Desnou Jan Fišnar /SK TC Sport Desná Loučná/. Jak prozradili pořadatelé seriálu závodů do vrchu, vyzkoušet své síly v těchto kláních může skutečně každý. Trať není technicky náročná, jede se totiž většinou po zpevněných cestách a ten komu síly dojdou, může v klidu do cíle dojít po svých. Zatím se tak ale ani v jednom případě ještě nestalo.

K dobré pohodě hrál závodníkům, doprovodu a divákům v areálu Reo-Neo ve Vernířovicích DJ Dave, kde také proběhla prezentace a slavnostní vyhlášení výsledků. Každý závodník dostal opět pěkný dárek od Bike Centra Radim Kořínek.

Jak prozradil Vít Šoukal, další a také poslední závod tohoto seriálu se uskuteční 4. srpna a bude určen jak pro silniční, tak i horská kola.

„Začali jsme v Loučné nad Desnou a zde také, alespoň pro tento rok skončíme.“ „Závod bude určen převážně silničním kolům, nicméně i horská zde najdou svou kategorii, která se těší na svého vítěze.“ „A my se těšíme na závodníky, jejich doprovod a také na diváky, kteří si určitě nenechají ujít pohled na skvělé výkony závodníků.“

Výsledková listina

Další zprávy ze sportu


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).