KULTURA

Zábřeh chystá ambiciózní festival 71/2 týdne

23. června 2004, 15:13, kuk
Na konec školního roku připravili pořadatelé v Zábřehu multikulturní podnik pod názvem 7a1/2 fest.
Na konec školního roku připravili pořadatelé v Zábřehu multikulturní podnik pod názvem 7a1/2 fest.

Od pátku do neděle zde máte možnost vidět více než 100 učinkujících. Celá akce je příjemná nejen svým širokým žánrovým zaměřením, ale i doslova lidovým vstupným. Pokud by jste se účastnili veškerých akcí v rámci tohoto festivalu zaplatíte celých 90,- Kč.

 • Pátek 25.6.2004
  Country scéna
  Galerie Tunklův Dvorec Vystoupí: FOK. Vstupné 0,-Kč

 • Pátek 25.6.2004
  Taneční scéna
  Plavecký areál Zábřeh 16:00 – 04:00 7 a ½ PARTY IN HOUSE OPEN AIR 12 hodin hudby, 2 stage, bary, live videoprojekce, laser. Vystoupí: I´M CYBER KOOGI ECA (electric cool aid) live project PAT HEART (Francie) MANIO WENTOLINE CMEEN OUTHUPI FROLICMAN SIGGY – live videomix 2nd STAGE - CHILL OUT (V případě nepřízně počasí se akce přesouvá do sálu Kulturního domu.) Vstupné :60,-Kč.

 • Sobota 26.6.2004
  Rocková scéna
  Rampa za kulturním domem v Zábřehu 10:00 – 02:00 7 a ½ GAMGRINUS MEGA BEAT VŠE CO MŮŽEŠ CHTÍT 16 hodin živé hudby, bar, občerstvení, prodejní stánky, popcorn, TATOO STUDIO, čajovna, tee-pee, videoprojekce. Vystoupí: PSÍ VOJÁCI THE CHNACERS TY SYČÁCI SWORD FISH TROMBONES IMODIUM SEXY BONBONS PUNK FLOID BEE LINE PSYCHONAUT SULTAN SOLIMAN FEED BACK DEN NA SVOBODĚ ALLSKAPONES VOKOKOS (V případě nepřízně počasí se akce přesouvá do sálu Kulturního domu.) Vstupné: 0,-Kč.

 • Sobota 26.6.2004
  Filmová scéna
  Foyer kulturního domu 14:00 – 20:00 Promítání kultovních filmů: 7 12 opic 8 a ½ Vstupné: 0,-Kč

 • Neděle 27.6.2004
  Divadelní scéna
  Vystoupí: KABINET MŮZ DIVADLO V 7 A ½ BRNO DIVADELNÍ SPOLEK VÁCLAV-VÁCLAVOV 15:00 – 17:00 CARLO GOLDONI – LHÁŘ Klasická komedie o třech dějstvích. Režie Ing.Josef König 18:00 – 19:00 JARYN A PIPIN Ptáček vypadl z hnízda a idealistická žížala ho zachránila. Ptáček vyrostl v realistického ptáka, jehož jediný životní program je se nažrat. Žížala je žrádlo…ale prej votom to není. Prej se žížalám plní sny. Autorské pohybová klauniáda. 19:30 – 20:40 PRASE BALADA V IÁKU Herecká exhibice solitéra souboru Divadla v 7 a ½ Jiřího Vyorávka v tragikomickém monologu z prasečího života s nečekanou pointou. Z původně poměrně nevinné hříčky se vyklubalo regulérní představení s takovou dávkou humoru, že to až trhá bránice… Vstupné na všechny tři představení: 30,-Kč


 • Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

  NÁZORY K ČLÁNKU
  Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

  ZA KULTUROU ZADARMO

  Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na manželskou komedii MAGICKÁ HODINA s Vilmou Cibulkovou v hlavní roli. Pořad uvede Dům kultury Šumperk v úterý 25. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na divadelní představení.

  Soutěžní otázka:

  Kdo režíroval inscenaci Magická hodina?

  A) Petr Zelenka
  B) Vilma Cibulková
  C) Aleš Cibulka

  Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
  BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

  VYHODNOCENÍ

  Po dvou vstupenkách na galakoncert operní divy EVY URBANOVÉ, která zazpívá v doprovodu Moravského klavírního tria ve velkém sále zábřežského kulturáku v neděli 23. září, vyhráli Jiří Pospíšil z Hostic, Eva Chovancová z Rapotína a Petr Nevěřil ze Zábřeha.
  Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kulturního domu v Zábřeze.