KULTURA

Líbání pod rozkvetlou třešní trhalo rekordy

4. května 2004, 14:48, kuk
Líbání pod rozkvetlou třešní trhalo rekordy Možnosti políbit se pod rozkvetlou třešní na Točáku využilo při Májových oslavách 474 párů. Český rekord tak byl překonán o více než stovku polibků.
   Možnosti políbit se pod rozkvetlou třešní na Točáku využilo při Májových oslavách 474 párů. Český rekord tak byl překonán o více než stovku polibků.

„Někteří váhali, ale jiní se do polibků vrhali naplno“ sděloval nám Petr Smrček, který se staral, aby každý polibek byl řádně zaznamenán.

Nejpočetnější líbající se rodinou byla rodina Havlíčkova, do které zároveň patřil i nejmladší účastník líbací akce s prozatímním jménem Bedřich, který na své narození čeká každým dnem. Nejstarší líbající se byla devětašedesátiletá paní. Tu políbil člen pořadatelského týmu, poté, co si postěžovala, že nemá nikoho, kdo by ji políbil. „

Je to výborný nápad a rádi jsme této možnosti využili. Je to hezký pohled, líbají se tu staří, mladí i maminky s dětmi…Doufám, že příští rok tu možnost budeme mít zase.“ řekl nám jeden z líbajících se párů. Ten si odnášel, stejně jako ostatní páry své pořadové číslo a krabičku prezervativů.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.