SPORT

Aleš Valenta jede na svatební cestu

15. března 2004, 10:05, kuk
Aleš Valenta jede na svatební cestuPřesto, že se Aleš Valenta s Elen Černou oženil už loni v květnu, na svatební cestu si udělali čas teprve teď. Valentovi skončila sezona a tak v úterý odlétají na týdenní dovolenou na Krétu.

Sedmiměsíční syn Denis zůstane v opatrování Eleniných rodičů. „Je to svatební cesta a Elen si zaslouží volno a odpočinek“ řekl Valenta. To, že jim chladné počasí neumožní mořské radovánky mu nevadí. „Těšíme se na aktivní dovolenou, procházky a poznávání ostrova.“ Po svém návratu se chce věnovat synovi a také svému novému koníčku. Na podzim si koupil enduro. „Jsem docela rozumný kluk a nebudu divočit, těším se jak budu ze Šumperka do Štítů jezdit lesem, taky bych to chtěl zkusit na motokrosové trati“ plánuje Valenta.   


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 16.3.2004 15:07
Titulek: Elenka
Autor: Pája
24
No chudinka, odpočinout by si měla, fakt vypadá nějak bídně.
Reagovat
Datum: 16.3.2004 15:07
Titulek: Elenka
Autor: Pája
110
No chudinka, odpočinout by si měla, fakt vypadá nějak bídně.
Reagovat
Datum: 16.3.2004 15:07
Titulek: Elenka
Autor: Pája
125
103
No chudinka, odpočinout by si měla, fakt vypadá nějak bídně.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2 permanentky na ŠUMPERSKÝ MAJÁLES, který se uskuteční ve dnech 11. a 12. května a zahrají na něm kapely PSH, O5 A RADEČEK, JAKUB DĚKAN BAND a další. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na majáles zadarmo.


Soutěžní otázka:

Co znamená zkratka PSH?

A) Pózeři stříkaj hoboje
B) Po smrti hlad
C) Peneři strýčka Homeboye

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na autorské čtení spisovatele, překladatele a publicisty MIROSLAVA MACKA, které se uskuteční v úterý 24. dubna v G klubu Domu kultury Šumperk, vyhráli Marie Karafiátová ze Zábřeha, Marcela Musilová ze Šumperka, Jana Holinková z Bludova, Václav Pěček z Loučné nad Desnou a Petr Tkadlec ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po - pá, 14 – 18 hodin).