Icemani porazili Chmelaře a vedou ligovou tabulku

24. září 2002, 17:34, Vít Koupil
Icemani porazili Chmelaře a vedou ligovou tabulku    FLORBAL - Už jen dva týmy se po dvou kolech můžou chlubit plným bodovým ziskem. Zatímco od nejbohatšího klubu soutěže VPO BLAHA se plný bodový zisk očekával, tak zcela nečekaně ještě bod neztratili ICEMANi, kteří pod vedením charizmatického kapitána Nováka porazili silné Chmelaře a potvrdili, že se s nimi musí počítat. Naopak bez bodového zisku jsou zatím nováčci soutěže Dogs Bollocks a zatím nejslabší celek soutěže Hunters, kteří i v druhém zápase neskórovali a naopak obdrželi od Včelek Medulek nevídaný debakl 16:0.
   FLORBAL - Už jen dva týmy se po dvou kolech můžou chlubit plným bodovým ziskem. Zatímco od nejbohatšího klubu soutěže VPO BLAHA se plný bodový zisk očekával, tak zcela nečekaně ještě bod neztratili ICEMANi, kteří pod vedením charizmatického kapitána Nováka porazili silné Chmelaře a potvrdili, že se s nimi musí počítat. Naopak bez bodového zisku jsou zatím nováčci soutěže Dogs Bollocks a zatím nejslabší celek soutěže Hunters, kteří i v druhém zápase neskórovali a naopak obdrželi od Včelek Medulek nevídaný debakl 16:0.

Spádová legie : Sborná Lukavice 4:4 (3:2)

Legie nastoupila do zápasu s velkou chutí a již od prvních sekund dokázala dostat soupeře pod tlak. Již v druhé minutě poslal svoji vizitku lukavickému Brdečkovi Vicenec, který tak otevřel skóre zápasu. Záhy se Brdečka mohl o Vicencově střeleckém umu opět přesvědčit, kdy šumperský ostrostřelec zvyšoval na 2:0. Soupeře, který působil zpočátku rezignovaným dojmem zvedl Bednárkův gól ve vlastním oslabení. Legie se dostala opět při přesilovce do dvougólového trháku, který však soupeř korigoval gólem do šatny.

V druhé půli si první hatrick sezóny připsal Vicenec, když zvyšoval na 4:2 a zdálo se, že o osudu zápasu je rozhodnuto. Legie mohla vést výrazněji, ale Lukavice podržel výborný Brdečka. V závěru zápasu Lukavice nečekaně po breaku snížila. Snižující gól Lukavické povzbudil a bojovný výkon nováčka odměnil vyrovnávací Faulhamerův gól, který stanovil konečné skóre zápasu.

Lazy Swines : Dogs Bollocks 4:0 (3:0)

Zejména rozdíl ve zkušenostech byl vidět ve druhém pátečným zápase, ve kterém loňský mistr bojovného Nováčka přehrával dobře organizovanou hrou a nekompromisním trestáním chyb ve středním pásmu. V první půli se dvěma góly blýskl Matějíček.

Ve druhém poločase Lazy Swines s přehledem kontrolovali průběh zápasu a Keclík gólem na 4:0 korunoval první vítězství mistra v letošní sezóně.

Včelky Medulky : Hunters 16:0 (8:0)

Hru kočky s myší připomínal zápas Včelek s mladičkými Hunters. Včelky soupeře přehrály rozdílem několika tříd a Hunters v zápase nestačili vytahovat míčky ze své sítě. Zápas nakonec skončil vysokým vítězstvím Včelek 16:0 a Hunters se usadili na posledním místě s nevídaným skóre 0:26.

Orlové Jeseník : VPO Blaha 3:7 (1:1)

Pouze v první půli stačili technicky hrající Orli favoritu soutěže VPO BLAHA. V druhé půli již VPO zcela ovládla hru a potvrzovali, že jen těžko budou v letošním roce hledat v ŠFL konkurenci.

ICEMANi : Chmelaři 4:3 (1:1)

Týmový duch, podpořený výborně chytajícím Mošoncem, byl hlavní devizou Icemanů, na které mohli ambiciózní Icemani spoléhat. Fišer a spol. se sice dostali do vedení, ale na vedoucí gól reagoval krásnou střelou z dálky Přecechtěl. Vyrovnání Icemany povzbudilo a v druhé půlce Chmelaře překvapili dvěma rychlými góly, na které ještě dokázali Chmelaři odpovědět, ale rozhodující gól zápasu zajistil Bureš a posadil tak nečekaně Icemany na první místo ligové tabulky.

Beerboys Libina : No Names Zábřeh 2:1 (2:1)

Přehlídkou obran a taktiky byl závěrečný pátečný zápas. Libinští i zábřežští hráči předváděli především disciplinovaný výkon.Více štěstí ve vyrovnaném duelu měli libinští hráči, kteří zůstali zcela nečekaně i po druhém kole neporaženi.

• 12. Hunters 0 0 2 0:26 0

Tabulka střelců : 7- Hroch (Včelky M.), 4- Pazourek (VPO), Novák (Lukavice), J.Nejedlý (Včelky), Fišer (Chmelaři)

• Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru