SPORT

Debakl Legie na úvod sezóny

16. září 2002, 11:41, Vít Koupil
Debakl Legie na úvod sezóny    ŠUMPERK - V pátek 13. odstartoval šesti zápasy prvního kola 3. Ročník Šumperské florbalové ligy (ŠFL). V letošním roce jsou za favority soutěže považovány zejména týmy Lazy Swines, VPO Blaha, Chmelařů, Včelek Medulek a Spádové legie. Boje v play-off by neměly také uniknout týmům No Names Zábřeh a Jesenickým Orlům. Ztrpčovat život favoritům budou jistě i týmy Sbroné Lukavice, Icemani a Beerboys. Od mladičkých Hunters a Dogs Bollocks by byl postup mezi elitní osmičku překvapením.
   V pátek 13. odstartoval šesti zápasy prvního kola 3. Ročník Šumperské florbalové ligy (ŠFL). V letošním roce jsou za favority soutěže považovány zejména týmy Lazy Swines, VPO Blaha, Chmelařů, Včelek Medulek a Spádové legie. Boje v play-off by neměly také uniknout týmům No Names Zábřeh a Jesenickým Orlům. Ztrpčovat život favoritům budou jistě i týmy Sbroné Lukavice, Icemani a Beerboys. Od mladičkých Hunters a Dogs Bollocks by byl postup mezi elitní osmičku překvapením.

Zápasy 1. kola

Lazy Swines : VPO Blaha 1:3 (1:1)
V zápase dvou favoritů mohli diváci v ochozech Obchodní akademie vidět vyrovnaný a rychlý florbal, ve kterém o vítězi nakonec rozhodla větší kompaktnost VPO Blaha, kteří rozhodující třetí gól dali v posledních sekundách zápasu do sítě Lazy Swines při power-play.

Spádová legie : Chmelaři 2:7 (1:4)
Zcela jednoznačný průběh měl překvapivě zápas dvou velkých rivalů. Chmelaři využili téměř na sto procent chyby Legie v rozehrávce a postupně zvyšovali nad bezradnou Legii svůj náskok a konec zápasu nakonec Chmelaři odehráli téměř v exhibičním tempu.

Sborná Lukavice : Hunters 10:0 (6:0)
Již od první minuty drželi otěže v rukou hráči Lukavice, kteří mladičký tým Hunters přehrávali ve všech herních činnostech a zcela po zásluze porazili o třídu horšího soupeře, kterému na úvod soutěže „nadělili desítku“.

Orlové Jeseník : No Names Zábřeh 3:3 (1:2)
Svoji premiéru v ŠFL si odbyli i jeseničtí hráči, kteří hned na úvod inkasovali dva rychlé góly. Tyto branky však jesenické nesrazily a jeseničtí svou kombinační hrou postupně otočili průběh zápasu a i skóre. Až v samém závěru No Names připravili nováčka o dva body, když remízový gól dal za minutu dvanáct Pur.

ICEMANI : Dogs Bollocks 8:2 (2:2)
Pouze v prvním poločase měli ICEMANI problémy s nováčkem Dogs Bollocks. Dogs Bollocks dokonce dvakrát vedli, ale Icemani dokázali vždy rychle odpovědět. Ve druhé půli již na hřišti kralovalo jedno mužstvo a Icemani postupně zvyšovali svůj náskok až na konečných 8:2.

Včelky Medulky : Beerboys Libina 5:5 (4:1)
Pouze v první půli plnily Včelky roli favorita, když získaly rychlé vedení 4:0. Libinští však nehodili flintu života a v druhém poločase po heroickém výkonu a hatricku Navrátila vyrovnali na 5:5 a připsali si jistě na své konto neplánovaný první bod.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).