Debakl Legie na úvod sezóny

16. září 2002, 11:41, Vít Koupil
Debakl Legie na úvod sezóny    ŠUMPERK - V pátek 13. odstartoval šesti zápasy prvního kola 3. Ročník Šumperské florbalové ligy (ŠFL). V letošním roce jsou za favority soutěže považovány zejména týmy Lazy Swines, VPO Blaha, Chmelařů, Včelek Medulek a Spádové legie. Boje v play-off by neměly také uniknout týmům No Names Zábřeh a Jesenickým Orlům. Ztrpčovat život favoritům budou jistě i týmy Sbroné Lukavice, Icemani a Beerboys. Od mladičkých Hunters a Dogs Bollocks by byl postup mezi elitní osmičku překvapením.
   V pátek 13. odstartoval šesti zápasy prvního kola 3. Ročník Šumperské florbalové ligy (ŠFL). V letošním roce jsou za favority soutěže považovány zejména týmy Lazy Swines, VPO Blaha, Chmelařů, Včelek Medulek a Spádové legie. Boje v play-off by neměly také uniknout týmům No Names Zábřeh a Jesenickým Orlům. Ztrpčovat život favoritům budou jistě i týmy Sbroné Lukavice, Icemani a Beerboys. Od mladičkých Hunters a Dogs Bollocks by byl postup mezi elitní osmičku překvapením.

Zápasy 1. kola

Lazy Swines : VPO Blaha 1:3 (1:1)
V zápase dvou favoritů mohli diváci v ochozech Obchodní akademie vidět vyrovnaný a rychlý florbal, ve kterém o vítězi nakonec rozhodla větší kompaktnost VPO Blaha, kteří rozhodující třetí gól dali v posledních sekundách zápasu do sítě Lazy Swines při power-play.

Spádová legie : Chmelaři 2:7 (1:4)
Zcela jednoznačný průběh měl překvapivě zápas dvou velkých rivalů. Chmelaři využili téměř na sto procent chyby Legie v rozehrávce a postupně zvyšovali nad bezradnou Legii svůj náskok a konec zápasu nakonec Chmelaři odehráli téměř v exhibičním tempu.

Sborná Lukavice : Hunters 10:0 (6:0)
Již od první minuty drželi otěže v rukou hráči Lukavice, kteří mladičký tým Hunters přehrávali ve všech herních činnostech a zcela po zásluze porazili o třídu horšího soupeře, kterému na úvod soutěže „nadělili desítku“.

Orlové Jeseník : No Names Zábřeh 3:3 (1:2)
Svoji premiéru v ŠFL si odbyli i jeseničtí hráči, kteří hned na úvod inkasovali dva rychlé góly. Tyto branky však jesenické nesrazily a jeseničtí svou kombinační hrou postupně otočili průběh zápasu a i skóre. Až v samém závěru No Names připravili nováčka o dva body, když remízový gól dal za minutu dvanáct Pur.

ICEMANI : Dogs Bollocks 8:2 (2:2)
Pouze v prvním poločase měli ICEMANI problémy s nováčkem Dogs Bollocks. Dogs Bollocks dokonce dvakrát vedli, ale Icemani dokázali vždy rychle odpovědět. Ve druhé půli již na hřišti kralovalo jedno mužstvo a Icemani postupně zvyšovali svůj náskok až na konečných 8:2.

Včelky Medulky : Beerboys Libina 5:5 (4:1)
Pouze v první půli plnily Včelky roli favorita, když získaly rychlé vedení 4:0. Libinští však nehodili flintu života a v druhém poločase po heroickém výkonu a hatricku Navrátila vyrovnali na 5:5 a připsali si jistě na své konto neplánovaný první bod.

NA DYMYTRY ZADARMO

Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).