SPORT

Malí akrobaté závodili ve Štítech

6. září 2002, 10:08, kew
Malí akrobaté závodili ve Štítech    ŠTÍTY - Poslední dětský závod tohoto léta má za sebou akrobatický areál Akrobat park ve Štítech. V neděli 25. srpna si poměřily své síly děti ze šumperského SKI KLUBu. Mohly tak zúročit svůj prázdninový trénink, který absolvovaly hned v pěti letních soustředěních.
   ŠTÍTY - Poslední dětský závod tohoto léta má za sebou akrobatický areál Akrobat park ve Štítech. V neděli 25. srpna si poměřily své síly děti ze šumperského SKI KLUBu. Mohly tak zúročit svůj prázdninový trénink, který absolvovaly hned v pěti letních soustředěních.

   "Při prvním campu si všechny děti (6-10 let) skočily svůj první "životní" skok z malého můstku," přibližuje atmosféru závodu trenérka Hanka Kalužíková. "Tomu předcházel gymnastický a trampolínový trénink. Děti se také musely naučit plavat s lyžemi v neoprenu v bazénu s bublinami," s úsměvem dodává. Dnes už tito mladí talenti skáčí jednoduché i dvojné skoky, ti nejšikovnější zvládají heli čili otočení o 360◦.


Malí akrobaté na pomyslných stupních vítězů

   Vítězem závěrečného závodu se stal Jonáš Haltmar. Na stupínku druhém stanul Danek Zádrapka a na místě třetím Dominika Hlavsová. "Bramborovou" medaili si odnesl Štěpán Haltmar, páté místo získal Filip Putner.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).