SPORT

Nejmenší Draci byli na turné úspěšní

18. března 2002, 15:47, kas
Nejmenší Draci byli na turné úspěšní    WEIDEN, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - První a třetí místo vybojovali třeťáci Draků při svém víkendovém mezinárodním turné. Po páteční dlouhé cestě a zápasu v Plzni se v sobotu polovina třicetičlenné výpravy představila na turnaji v německém Weidenu, druhá část poté nastoupila v Mariánských Lázních. Náročný program celý tým zakončil nedělním zápasem v Sokolově.
   WEIDEN, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - První a třetí místo vybojovali třeťáci Draků při svém víkendovém mezinárodním turné. Po páteční dlouhé cestě a zápasu v Plzni se v sobotu polovina třicetičlenné výpravy představila na turnaji v německém Weidenu, druhá část poté nastoupila v Mariánských Lázních. Náročný program celý tým zakončil nedělním zápasem v Sokolově.

   "Všechna naše vystoupení musím hodnotit pozitivně," uvedl ještě během zpáteční cesty trenér Zdeněk Novák, který se svým výběrem v sobotu absolvoval klání v Mariánských Lázních, kde Draci v turnaji na velkém hřišti skončili třetí s bilancí jedné výhry a dvou porážek. Druhá skupina poté ve stejný den sehrála v německém Weidenu turnaj v minihokeji, který s přehledem vyhrála při celkovém skóre 36:0! Úspěšné výsledky poté malí hokejisté Šumperka završili v neděli, kdy znovu na velkém hřišti porazili stejně staré hráče Sokolova 5:2. "Myslím si, že že většina našich třeťáků se jeví jako velice perspektivní hráči do dalších let," dodal dále Novák. Kvality jeho svěřenců nyní prověří vrchol sezony, kterým je pro celek nejmenších Draků finálový turnaj třetích tříd v minihokeji, který hostí již tuto neděli zimní stadion v Šumperku.

Výsledky, Mariánské Lázně (turnaj): Šumperk - Slavia Praha 1:3 (Drtil), Šumperk - Mariánské Lázně 1:6 (Bartoš), Šumperk - Sokolov 5:0 (Prokopec 2, Vachutka 2, Drtil). Nejlepším útočníkem turnaje byl vyhlášen šumperský Pavel Prokopec. Weiden (turnaj): Šumperk - Stuttgart 17:0 (M. Horváth 4, Lang 3, R. Horváth 2, Staněk 2, Řehák, Horák, Žálčík, Nevrlý, Vařeka, Šenk), Šumperk - Landsberg 13:0 (Žálčík 4, Staněk 4, M. Horváth 2, Lang 2, R. Horváth). Finále: Šumperk - Augsburg 6:0 (Kastner 2, Staněk, R. Horváth, Žálčík, Horák). Sokolov (přátelské utkání): Sokolov - Šumperk 2:5 (R. Horváth, Horák, Nevrlý, Smolík, Lang).


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru