SPORT

Nejmenší Draci byli na turné úspěšní

18. března 2002, 15:47, kas
Nejmenší Draci byli na turné úspěšní    WEIDEN, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - První a třetí místo vybojovali třeťáci Draků při svém víkendovém mezinárodním turné. Po páteční dlouhé cestě a zápasu v Plzni se v sobotu polovina třicetičlenné výpravy představila na turnaji v německém Weidenu, druhá část poté nastoupila v Mariánských Lázních. Náročný program celý tým zakončil nedělním zápasem v Sokolově.
   WEIDEN, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - První a třetí místo vybojovali třeťáci Draků při svém víkendovém mezinárodním turné. Po páteční dlouhé cestě a zápasu v Plzni se v sobotu polovina třicetičlenné výpravy představila na turnaji v německém Weidenu, druhá část poté nastoupila v Mariánských Lázních. Náročný program celý tým zakončil nedělním zápasem v Sokolově.

   "Všechna naše vystoupení musím hodnotit pozitivně," uvedl ještě během zpáteční cesty trenér Zdeněk Novák, který se svým výběrem v sobotu absolvoval klání v Mariánských Lázních, kde Draci v turnaji na velkém hřišti skončili třetí s bilancí jedné výhry a dvou porážek. Druhá skupina poté ve stejný den sehrála v německém Weidenu turnaj v minihokeji, který s přehledem vyhrála při celkovém skóre 36:0! Úspěšné výsledky poté malí hokejisté Šumperka završili v neděli, kdy znovu na velkém hřišti porazili stejně staré hráče Sokolova 5:2. "Myslím si, že že většina našich třeťáků se jeví jako velice perspektivní hráči do dalších let," dodal dále Novák. Kvality jeho svěřenců nyní prověří vrchol sezony, kterým je pro celek nejmenších Draků finálový turnaj třetích tříd v minihokeji, který hostí již tuto neděli zimní stadion v Šumperku.

Výsledky, Mariánské Lázně (turnaj): Šumperk - Slavia Praha 1:3 (Drtil), Šumperk - Mariánské Lázně 1:6 (Bartoš), Šumperk - Sokolov 5:0 (Prokopec 2, Vachutka 2, Drtil). Nejlepším útočníkem turnaje byl vyhlášen šumperský Pavel Prokopec. Weiden (turnaj): Šumperk - Stuttgart 17:0 (M. Horváth 4, Lang 3, R. Horváth 2, Staněk 2, Řehák, Horák, Žálčík, Nevrlý, Vařeka, Šenk), Šumperk - Landsberg 13:0 (Žálčík 4, Staněk 4, M. Horváth 2, Lang 2, R. Horváth). Finále: Šumperk - Augsburg 6:0 (Kastner 2, Staněk, R. Horváth, Žálčík, Horák). Sokolov (přátelské utkání): Sokolov - Šumperk 2:5 (R. Horváth, Horák, Nevrlý, Smolík, Lang).


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).