SPORT

Aleš Valenta svým triumfálním skokem dosáhl na zlatou olympijskou medaili

20. února 2002, 08:10, Rejdakce
Aleš Valenta svým triumfálním skokem dosáhl na zlatou olympijskou medaili    SALT LAKE CITY - Jméno Aleše Valenty je od včerejšího večera vyryto zlatým písmem do olympijských dějin nejen díky nejvyššímu medailovému ocenění, ale především za naprosto neskutečné, nádherné, jedinečné prvenství zvané trojné salto s pěti vruty. Rejdakce se s obrovskou radostí připojuje ke všem gratulacím!!!
* Rej pro vás sleduje: Akrobatické lyžování - nejen o Aleši Valentovi. Odkazy na nejčerstvější zpravodajství najdete v článku.
   SALT LAKE CITY - Jméno Aleše Valenty je od včerejšího večera vyryto zlatým písmem do olympijských dějin nejen díky nejvyššímu medailovému ocenění, ale především za naprosto neskutečné, nádherné, jedinečné prvenství zvané trojné salto s pěti vruty. Rejdakce se s obrovskou radostí připojuje ke všem gratulacím!!!
* Rej pro vás sleduje: Akrobatické lyžování - nejen o Aleši Valentovi. Odkazy na nejčerstvější zpravodajství najdete v článku.

   Zaznamenali jsme bezprostředně po olympijském finále v akrobatických skocích reakci trenérky šumperského SKI klubu a mezinárodní rozhodčí Hanky Kalužíkové: "... není co dodávat, je to neuvěřitelné... vrchol je ALEŠ... gratuluji za všechny šumperské akrobaty... děkujeme z celého srdce!"

Hanka Kalužíková s Alešem Valentou

* Exkluzivní rozhovor s Alešem Valentou přináší olympijský server idnes.cz

*Olympijská příloha Lidovek.cz: Jak viděl závod Aleš Valenta

* Zlatý akrobat Valenta prožil nekonečný den


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru