SPORT

Více než stovka nadšenců se zúčastnila Aerobic Maratónu

6. února 2002, 07:48, kew
   ŠUMPERK - Velkou sportovní událost zažil aerobic první únorovou sobotu. Pod záštitou Domu kultury a MDDM se v Šumperku konal již 5. ročník Aerobic Maratónu, na který se sjeli cvičenci z celé Moravy. Startovalo 99 nadšenců a dalších 31 si přišlo protáhnout tělo jen tak pro radost. Nejmladší účastnici bylo 12 let.
   ŠUMPERK - Velkou sportovní událost zažil aerobic první únorovou sobotu. Pod záštitou Domu kultury a MDDM se v Šumperku konal již 5. ročník Aerobic Maratónu, na který se sjeli cvičenci z celé Moravy. Startovalo 99 nadšenců a dalších 31 si přišlo protáhnout tělo jen tak pro radost. Nejmladší účastnici bylo 12 let.

   Mezi cvičícími se našli i dva muži, do finále se však neprobojoval ani jeden z nich. Skladba pěti rozhodčích bodovala především fyzickou kondici, provedení jednotlivých prvků, ladnost pohybu a cit pro hudbu.

   A jak to vše dopadlo? Pětihodinovou zátěž nejlépe snášely děvčata ze Šumperka a obsadila první tři místa. Porotě se nejvíce líbila Vlaďka Skývová, na druhém místě skončila Kateřina Kulhajová a bronz získala Jana Urbanová. Nejsympatičtější a zároveň nejmladší účastnicí se stala Lenka Bolfová z Hrádku u Znojma.

   MDDM a Dům kultury děkuje partnerům za pomoc při přípravě Aerobic Maratónu 2002.

Mediální partneři: rádio Kiss Morava 96,5 fm a týdeník Region. Dále: Hodiny a klenoty - Mitrofan Maregs s.r.o., Knihkupectví DUHA, Alda s.r.o., Stříbro - LECOMB, Fitness Shop - R. Neder, Květiny - D. Hanulíková, T - Sport - T.Kubíčková, Aquatic Praha, Labo Moravia, ABČ reklama - Mgr. Jitka Čulíková, Majda Agency - Brno.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru