SPORT

Více než stovka nadšenců se zúčastnila Aerobic Maratónu

6. února 2002, 07:48, kew
   ŠUMPERK - Velkou sportovní událost zažil aerobic první únorovou sobotu. Pod záštitou Domu kultury a MDDM se v Šumperku konal již 5. ročník Aerobic Maratónu, na který se sjeli cvičenci z celé Moravy. Startovalo 99 nadšenců a dalších 31 si přišlo protáhnout tělo jen tak pro radost. Nejmladší účastnici bylo 12 let.
   ŠUMPERK - Velkou sportovní událost zažil aerobic první únorovou sobotu. Pod záštitou Domu kultury a MDDM se v Šumperku konal již 5. ročník Aerobic Maratónu, na který se sjeli cvičenci z celé Moravy. Startovalo 99 nadšenců a dalších 31 si přišlo protáhnout tělo jen tak pro radost. Nejmladší účastnici bylo 12 let.

   Mezi cvičícími se našli i dva muži, do finále se však neprobojoval ani jeden z nich. Skladba pěti rozhodčích bodovala především fyzickou kondici, provedení jednotlivých prvků, ladnost pohybu a cit pro hudbu.

   A jak to vše dopadlo? Pětihodinovou zátěž nejlépe snášely děvčata ze Šumperka a obsadila první tři místa. Porotě se nejvíce líbila Vlaďka Skývová, na druhém místě skončila Kateřina Kulhajová a bronz získala Jana Urbanová. Nejsympatičtější a zároveň nejmladší účastnicí se stala Lenka Bolfová z Hrádku u Znojma.

   MDDM a Dům kultury děkuje partnerům za pomoc při přípravě Aerobic Maratónu 2002.

Mediální partneři: rádio Kiss Morava 96,5 fm a týdeník Region. Dále: Hodiny a klenoty - Mitrofan Maregs s.r.o., Knihkupectví DUHA, Alda s.r.o., Stříbro - LECOMB, Fitness Shop - R. Neder, Květiny - D. Hanulíková, T - Sport - T.Kubíčková, Aquatic Praha, Labo Moravia, ABČ reklama - Mgr. Jitka Čulíková, Majda Agency - Brno.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).