SPORT

Aleš Valenta ponese českou vlajku při zahájení Zimních olympijských her 2002

6. února 2002, 08:33, kew+zuj
Aleš Valenta ponese českou vlajku při zahájení Zimních olympijských her 2002    ZOH 2002 - Rej už delší dobu sleduje dění ve světě akrobatického lyžování, nenechá si tedy ujít ani start vrcholových českých reprezentantů Aleše Valenty a Nikoly Sudové na ZOH v Salt Lake City. V tomto článku najdete termíny přímých přenosů akrobatického lyžování na olympijských hrách.
   ZOH 2002 - Rej už delší dobu sleduje dění ve světě akrobatického lyžování, nenechá si tedy ujít ani start vrcholových českých reprezentantů Aleše Valenty a Nikoly Sudové na ZOH v Salt Lake City. V tomto článku najdete termíny přímých přenosů akrobatického lyžování na olympijských hrách.

   Příjemně překvapivá zpráva se objevila v minulých dnech na stránkách novin: šumperský rodák a skvělý akrobat Aleš Valenta ponese českou vlajku při oficiálním otevření Olympijských her. "Byl jsem velice překvapený, protože jsem to vůbec neočekával. Nikdy bych neřekl, že bych takovou poctu mohl dostat, je to pro mě veliká čest - nést českou vlajku při největší sportovní akci na zeměkouli. Myslím si, že přáním a snem každého sportovce je reprezentovat svou vlast. Věřím, že pro mě bude tento zážitek jeden z nejsilnějších v mé dosavadní sportovní kariéře," sdělil nám své bezprostřední pocity Aleš. (Připravujeme pro vás rozhovor s Alešem Valentou přímo z centra dění ZOH 2002 - Salt Lake City.)

Termíny přímých přenosů ZOH 2002 AKROBATICKÉHO LYŽOVÁNÍ (vždy na ČT2):

*Sobota 9. února (20.05-20.35)
Nikola Sudová, boule - kvalifikace

*Sobota 16. února (21.20-23.25)
Aleš Valenta, skoky - kvalifikace

*Sobota 16. února (20.50-21.10)
kvalifikace ženy

*Úterý 19. února (19.50-21.20) Aleš Valenta, skoky - finále (přímý přenos+záznam)

*Rej pro vás připravil:
Rozhovor s Nikolou Sudovou nejen o přípravě na ZOH 2002


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.