KULTURA

Soutěž o ceny k BLUES ALIVE VI. má své vítěze!

13. listopadu 2001, 10:02, Rejdakce
Soutěž o ceny k BLUES ALIVE VI. má své vítěze!    REJ - Soutěž o vstupenky na šestý ročník festivalu BLUES ALIVE
a CD výběr z loňského ročníku končí. Permanentky na festival, který začíná již 15. listopadu, a CD z loňského ročníku získávají: Vladimír Čulík, Hana Hudosová, Ondřej Jílek, Jiří Penka, Martin Měkuta a Karel Špirk. CD z loňského ročníku si od nás odnesou: Martin Mazal, Hana Molčanová, Alena Kastnerová a Adolf Jílek. A jaké byly správné odpovědi?
   REJ - Soutěž o vstupenky na šestý ročník festivalu BLUES ALIVE
a CD výběr z loňského ročníku končí. Permanentky na festival, který začíná již 15. listopadu, a CD z loňského ročníku získávají: Vladimír Čulík, Hana Hudosová, Ondřej Jílek, Jiří Penka, Martin Měkuta a Karel Špirk. CD z loňského ročníku si od nás odnesou: Martin Mazal, Hana Molčanová, Alena Kastnerová a Adolf Jílek. A jaké byly správné odpovědi?

   *1) Uveďte alespoň tři hudebníky či kapely, které letos přijedou na BLUES ALIVE a vystupovali zde již v minulých letech.

*1998 Moravia Big Band - > 1999
*1999 LADY I and THE BLUES BIRDS -> 2001
*2000 Černý mosty -> 2001
*2000 Mothers Follow Chairs -> 2001
dále také: Jan Spálený či Hoochie Coochie Band

*2) V kterém roce se poprvé konala přehlídka BLUES APERITIV a kdo je letošním vítězem této přehlídky, tudíž si zahraje na BLUES ALIVE VI.?

Poprvé se přehlídka konala v roce 2000, letošními vítězi jsou XXL Praha a Walkin´Blues Band Třebíč, dalším oceněnými jsou také Jiří Míža a Blues Angels.

*3) Jak se jmenují tři hudebníci, kteří vystupují pod názvem THE HOLMES BROTHERS a dle pořadatele by měli být hlavní hvězdou nejen letošního ročníku, ale dosavadním vrcholem šestileté existence festivalu?

Jsou to bratři Sherman a Wendell Holmesové a Willy Dixon.

   Všem soutěžícím samozřejmě děkujeme, výhercům gratulujeme a těšíme se na setkání na BLUES ALIVE.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.