KULTURA

Soutěž o ceny k BLUES ALIVE VI. má své vítěze!

13. listopadu 2001, 10:02, Rejdakce
Soutěž o ceny k BLUES ALIVE VI. má své vítěze!    REJ - Soutěž o vstupenky na šestý ročník festivalu BLUES ALIVE
a CD výběr z loňského ročníku končí. Permanentky na festival, který začíná již 15. listopadu, a CD z loňského ročníku získávají: Vladimír Čulík, Hana Hudosová, Ondřej Jílek, Jiří Penka, Martin Měkuta a Karel Špirk. CD z loňského ročníku si od nás odnesou: Martin Mazal, Hana Molčanová, Alena Kastnerová a Adolf Jílek. A jaké byly správné odpovědi?
   REJ - Soutěž o vstupenky na šestý ročník festivalu BLUES ALIVE
a CD výběr z loňského ročníku končí. Permanentky na festival, který začíná již 15. listopadu, a CD z loňského ročníku získávají: Vladimír Čulík, Hana Hudosová, Ondřej Jílek, Jiří Penka, Martin Měkuta a Karel Špirk. CD z loňského ročníku si od nás odnesou: Martin Mazal, Hana Molčanová, Alena Kastnerová a Adolf Jílek. A jaké byly správné odpovědi?

   *1) Uveďte alespoň tři hudebníky či kapely, které letos přijedou na BLUES ALIVE a vystupovali zde již v minulých letech.

*1998 Moravia Big Band - > 1999
*1999 LADY I and THE BLUES BIRDS -> 2001
*2000 Černý mosty -> 2001
*2000 Mothers Follow Chairs -> 2001
dále také: Jan Spálený či Hoochie Coochie Band

*2) V kterém roce se poprvé konala přehlídka BLUES APERITIV a kdo je letošním vítězem této přehlídky, tudíž si zahraje na BLUES ALIVE VI.?

Poprvé se přehlídka konala v roce 2000, letošními vítězi jsou XXL Praha a Walkin´Blues Band Třebíč, dalším oceněnými jsou také Jiří Míža a Blues Angels.

*3) Jak se jmenují tři hudebníci, kteří vystupují pod názvem THE HOLMES BROTHERS a dle pořadatele by měli být hlavní hvězdou nejen letošního ročníku, ale dosavadním vrcholem šestileté existence festivalu?

Jsou to bratři Sherman a Wendell Holmesové a Willy Dixon.

   Všem soutěžícím samozřejmě děkujeme, výhercům gratulujeme a těšíme se na setkání na BLUES ALIVE.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na narozeninový koncert svébytné a originální DYING PASSION. Umí být náladoví, zahrát na city či se opřít do strun; současně jsou však hraví a uvolnění. V H-clubu na Rooseveltově ulici v Šumperku to předvedou v pátek 29. března a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kteří půjdou na koncert zadarmo, vyrozumíme sms v den konání koncertu.

Soutěžní otázka:

Kolik řadových desek vydala šumperská skupina Dying Passion a jak se jmenuje ta poslední.

a) 8 alb, Black Threads
b) 9 alb, Transient
c) 7 alb, Amplify

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na premiéru hry Mandragora v podání Divadla Václav, o které jsme soutěžili minule, vyhráli Marcela Haramiová ze Šumperka, Alice Kaplová ze Zábřeha a Marie Navrátilová z Mohelnice. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.