KULTURA

Soutěž o ceny k BLUES ALIVE VI. má své vítěze!

13. listopadu 2001, 10:02, Rejdakce
Soutěž o ceny k BLUES ALIVE VI. má své vítěze!    REJ - Soutěž o vstupenky na šestý ročník festivalu BLUES ALIVE
a CD výběr z loňského ročníku končí. Permanentky na festival, který začíná již 15. listopadu, a CD z loňského ročníku získávají: Vladimír Čulík, Hana Hudosová, Ondřej Jílek, Jiří Penka, Martin Měkuta a Karel Špirk. CD z loňského ročníku si od nás odnesou: Martin Mazal, Hana Molčanová, Alena Kastnerová a Adolf Jílek. A jaké byly správné odpovědi?
   REJ - Soutěž o vstupenky na šestý ročník festivalu BLUES ALIVE
a CD výběr z loňského ročníku končí. Permanentky na festival, který začíná již 15. listopadu, a CD z loňského ročníku získávají: Vladimír Čulík, Hana Hudosová, Ondřej Jílek, Jiří Penka, Martin Měkuta a Karel Špirk. CD z loňského ročníku si od nás odnesou: Martin Mazal, Hana Molčanová, Alena Kastnerová a Adolf Jílek. A jaké byly správné odpovědi?

   *1) Uveďte alespoň tři hudebníky či kapely, které letos přijedou na BLUES ALIVE a vystupovali zde již v minulých letech.

*1998 Moravia Big Band - > 1999
*1999 LADY I and THE BLUES BIRDS -> 2001
*2000 Černý mosty -> 2001
*2000 Mothers Follow Chairs -> 2001
dále také: Jan Spálený či Hoochie Coochie Band

*2) V kterém roce se poprvé konala přehlídka BLUES APERITIV a kdo je letošním vítězem této přehlídky, tudíž si zahraje na BLUES ALIVE VI.?

Poprvé se přehlídka konala v roce 2000, letošními vítězi jsou XXL Praha a Walkin´Blues Band Třebíč, dalším oceněnými jsou také Jiří Míža a Blues Angels.

*3) Jak se jmenují tři hudebníci, kteří vystupují pod názvem THE HOLMES BROTHERS a dle pořadatele by měli být hlavní hvězdou nejen letošního ročníku, ale dosavadním vrcholem šestileté existence festivalu?

Jsou to bratři Sherman a Wendell Holmesové a Willy Dixon.

   Všem soutěžícím samozřejmě děkujeme, výhercům gratulujeme a těšíme se na setkání na BLUES ALIVE.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.