KULTURA

Soutěž o ceny k BLUES ALIVE VI. má své vítěze!

13. listopadu 2001, 10:02, Rejdakce
Soutěž o ceny k BLUES ALIVE VI. má své vítěze!    REJ - Soutěž o vstupenky na šestý ročník festivalu BLUES ALIVE
a CD výběr z loňského ročníku končí. Permanentky na festival, který začíná již 15. listopadu, a CD z loňského ročníku získávají: Vladimír Čulík, Hana Hudosová, Ondřej Jílek, Jiří Penka, Martin Měkuta a Karel Špirk. CD z loňského ročníku si od nás odnesou: Martin Mazal, Hana Molčanová, Alena Kastnerová a Adolf Jílek. A jaké byly správné odpovědi?
   REJ - Soutěž o vstupenky na šestý ročník festivalu BLUES ALIVE
a CD výběr z loňského ročníku končí. Permanentky na festival, který začíná již 15. listopadu, a CD z loňského ročníku získávají: Vladimír Čulík, Hana Hudosová, Ondřej Jílek, Jiří Penka, Martin Měkuta a Karel Špirk. CD z loňského ročníku si od nás odnesou: Martin Mazal, Hana Molčanová, Alena Kastnerová a Adolf Jílek. A jaké byly správné odpovědi?

   *1) Uveďte alespoň tři hudebníky či kapely, které letos přijedou na BLUES ALIVE a vystupovali zde již v minulých letech.

*1998 Moravia Big Band - > 1999
*1999 LADY I and THE BLUES BIRDS -> 2001
*2000 Černý mosty -> 2001
*2000 Mothers Follow Chairs -> 2001
dále také: Jan Spálený či Hoochie Coochie Band

*2) V kterém roce se poprvé konala přehlídka BLUES APERITIV a kdo je letošním vítězem této přehlídky, tudíž si zahraje na BLUES ALIVE VI.?

Poprvé se přehlídka konala v roce 2000, letošními vítězi jsou XXL Praha a Walkin´Blues Band Třebíč, dalším oceněnými jsou také Jiří Míža a Blues Angels.

*3) Jak se jmenují tři hudebníci, kteří vystupují pod názvem THE HOLMES BROTHERS a dle pořadatele by měli být hlavní hvězdou nejen letošního ročníku, ale dosavadním vrcholem šestileté existence festivalu?

Jsou to bratři Sherman a Wendell Holmesové a Willy Dixon.

   Všem soutěžícím samozřejmě děkujeme, výhercům gratulujeme a těšíme se na setkání na BLUES ALIVE.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru