SPORT

Začátek hokejové sezóny se blíží

23. srpna 2001, 08:15, Rejdakce
Začátek hokejové sezóny se blíží    HOKEJ - V sobotu 15. září vypukne hokejová sezóna prvním zápasem 1. ligy. Šumperský hokejový tým se naštěstí podařilo v první lize udržet, v těchto dnech však ještě není zcela známo, v jaké sestavě Draci vyjedou na led, kde se utkají s Třebíčí.
   HOKEJ - V sobotu 15. září vypukne hokejová sezóna prvním zápasem 1. ligy. Šumperský hokejový tým se naštěstí podařilo v první lize udržet, v těchto dnech však ještě není zcela známo, v jaké sestavě Draci vyjedou na led, kde se utkají s Třebíčí.

   V druhé nejvyšší české hokejové soutěži dojde v této sezóně k několika změnám. Jednou z nejpodstatnějších je, že se prvoligové týmy domluvily na změně systému bodování. Více se dočtete zde.

   Pokud si chcete připomenout výsledky HC Draci v loňské sezóně i dramatické období, kdy se zdálo, že Šumperk ztratí první ligu, pak čtěte téma Šumperský hokej.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru