ZPRAVODAJSTVÍ

Čím bude to dítě? Zkuste odemknout jeho potenciál

6. března 2019, 17:56, redakce, placená reklama
Čím bude to dítě? Zkuste odemknout jeho potenciál Mimořádná akce se chystá na Zábřežsku. Lidé v regionu se mohou setkat s někdejším šéfem evropského Microsoftu, který se dnes věnuje koučinku. Kurz úspěšných lektorů a koučů Jana Mühlfeita a Kateřiny Novotné se uskuteční v sobotu 18. května. Rodiče mají mimořádnou možnost v Růžovém údolí u Zábřeha odemknout potenciál svých dětí.

„Klasická škola se soustředí na odstraňování slabých stránek a ty silné nerozvíjí. Učitelé dětem říkají, tohle ti nejde, tak na tom makej a za rok z tebe bude šampion. Ale to je nesmysl. Děti by měly dělat především to, co jim jde a co je baví,“ říká v mnoha rozhovorech Jan Mühlfeit. Kurz pomůže rodičům a jejich ratolestem postupně najít právě ty silné stránky dítěte, s nimiž by mohlo v budoucnu pracovat a rozvíjet je. Mühlfeit vychází z jednoduché logiky - co člověka baví, činí jej šťastným.

Samotnému celodennímu kurzu bude o den dříve, v pátek 17. května, předcházet dvouhodinová přednáška pro širokou veřejnost. „Pro obě akce platí nutnost přihlášení předem. A protože máme omezenou kapacitu, tak čím dříve se zájemci přihlásí, tím je větší šance získat místo,“ upozornila Alena Dvořáková, koordinátorka projektu MAP Zábřežsko II, v jehož rámci se obě akce konají.

Na přednášku se mohou zájemci přihlásit zde.

Kurz je určený rodičům a jejich dětem od osmi let. Akce, která se obvykle koná v Praze a v Brně, je zpoplatněná. „Chceme rodičům v regionu nabídnout opravdu mimořádný kurz, který jim může pomoci nejen najít opravdový potenciál jejich dětí, ale také jim nabídne jiný úhel pohledu na vnímání a rozvoj jejich potomků,“ uvedla Anna Bartošová, ředitelka MAS Horní Pomoraví, která realizuje projekt Místní akční plán Zábřežsko II, jehož hlavním cílem je zvyšování kvality vzdělávání v regionu.

Odkaz na přihlášení do kurzu najdou zájemci zde.

Informace, ceny a další podrobnosti k přihlášení naleznou zájemci na www.mapzabreh.cz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Rejem o tři lístky na film Rocketman.Životní příběh hudební legendy Eltona Johna, vinoucí se od jeho hudebních začátků až na samotný vrchol, protkaný jeho největšími hity. Režie se ujal Dexter Fletcher, který stál za dokončením filmu Bohemian Rhapsody. Šumperské kino OKO ho promítá ve čtvrtek 30. května. Můžete být u toho, pokud odpovíte správně na soutěžní otázku. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:
V hlavní roli Eltona Johna zazáří Taron Egerton. V jakém kresleném filmu si Eltona Johna již zazpíval

A) Tajný život mazlíčků
B) Ledová královna
C) Zpívej

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESU na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky pro třikrát dvě osoby na zahajovací koncert festivalu Klášterní hudební slavnosti 2019 konaný v šumperském Domě kultury 7. června, vyhrávají: L. Odehnalová z Kolšova, M. Kulhaj ze Šumperka a Z. Trhalová ze Zábřeha. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně DK.