ZPRAVODAJSTVÍ

Čím bude to dítě? Zkuste odemknout jeho potenciál

6. března 2019, 17:56, redakce, placená reklama
Čím bude to dítě? Zkuste odemknout jeho potenciál Mimořádná akce se chystá na Zábřežsku. Lidé v regionu se mohou setkat s někdejším šéfem evropského Microsoftu, který se dnes věnuje koučinku. Kurz úspěšných lektorů a koučů Jana Mühlfeita a Kateřiny Novotné se uskuteční v sobotu 18. května. Rodiče mají mimořádnou možnost v Růžovém údolí u Zábřeha odemknout potenciál svých dětí.

„Klasická škola se soustředí na odstraňování slabých stránek a ty silné nerozvíjí. Učitelé dětem říkají, tohle ti nejde, tak na tom makej a za rok z tebe bude šampion. Ale to je nesmysl. Děti by měly dělat především to, co jim jde a co je baví,“ říká v mnoha rozhovorech Jan Mühlfeit. Kurz pomůže rodičům a jejich ratolestem postupně najít právě ty silné stránky dítěte, s nimiž by mohlo v budoucnu pracovat a rozvíjet je. Mühlfeit vychází z jednoduché logiky - co člověka baví, činí jej šťastným.

Samotnému celodennímu kurzu bude o den dříve, v pátek 17. května, předcházet dvouhodinová přednáška pro širokou veřejnost. „Pro obě akce platí nutnost přihlášení předem. A protože máme omezenou kapacitu, tak čím dříve se zájemci přihlásí, tím je větší šance získat místo,“ upozornila Alena Dvořáková, koordinátorka projektu MAP Zábřežsko II, v jehož rámci se obě akce konají.

Na přednášku se mohou zájemci přihlásit zde.

Kurz je určený rodičům a jejich dětem od osmi let. Akce, která se obvykle koná v Praze a v Brně, je zpoplatněná. „Chceme rodičům v regionu nabídnout opravdu mimořádný kurz, který jim může pomoci nejen najít opravdový potenciál jejich dětí, ale také jim nabídne jiný úhel pohledu na vnímání a rozvoj jejich potomků,“ uvedla Anna Bartošová, ředitelka MAS Horní Pomoraví, která realizuje projekt Místní akční plán Zábřežsko II, jehož hlavním cílem je zvyšování kvality vzdělávání v regionu.

Odkaz na přihlášení do kurzu najdou zájemci zde.

Informace, ceny a další podrobnosti k přihlášení naleznou zájemci na www.mapzabreh.cz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na novou premiéru Divadla Václav z Václavova. Komedii s názvem Mandragora uvedou na své domovské scéně již tuto sobotu a neděli a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kterého v předstihu oslovíme sms, může zvolit den premiéry podle svého času.

Soutěžní otázka:

Jaké jubileum Divadlo Václav v loňském roce oslavilo:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Vstupenku na koncert Radka Bagára, který se koná v pondělí 18. března v šumperském Klášterním kostele s „předskokankou“ Pavlou Pavlíkovou z Bludova, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Milan Uhl z Bludova a Elenka Hrebačková ze Šumperka. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.