ZPRAVODAJSTVÍ

Cíl policejní razie: drogy

4. září 2018, 09:00, Jaroslav Kropáč
Libina – Nejméně tucet policistů zasahovalo na konci minulého měsíce v Libině. Blízko centra obce obsadili dům, kde pátrali po drogách. K události došlo v neděli 26. srpna v odpoledních hodinách. Policie zásah potvrdila, podrobnosti ale zveřejnit nechce.

 „Policisté prováděli v Libině šetření v souvislosti s drogovým deliktem. Vzhledem k tomu, že je vyšetřování případu teprve na začátku, nebudeme k němu poskytovat další informace,“ uvedla mluvčí policie Jiřina Vybíhalová.
Podle informací Týdne na severu kriminalisté zasahovali v rodinném domku poblíž centra obce. Na místě se pohybovali uniformovaní policisté i muži v civilu. „Okolo baráku bylo několik policejních aut. Co se dělo uvnitř, zvenku nikdo neviděl,“ řekl naší redakci jeden z očitých svědků razie.
Na místě zásahu muži zákona údajně objevili auto plné marihuany. Tuto informaci ale oficiální zdroje nepotvrdily. „V souvislosti s akcí mohu pouze uvést, že žádná osoba nebyla během policejního zákroku zadržena,“ dodala Vybíhalová.
Šumperské kriminálce se letos podařilo už několik úspěšných zásahů proti drogovým dealerům a výrobcům narkotik. Kromě rozšířené marihuany šlo hlavně o distributory pervitinu. K jeho výrobě narkomani využívají léky, které jsou volně prodejné v sousedním Polsku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 krát 2 vstupenky na koncert skupiny LIVE FOYN FRIIS QUINTET v čele s vycházející skandinávskou hvězdou jazzového vokálu, zpěvačkou Live Foyn Friis. Jedinečný hudební recitál se uskuteční v neděli 25. listopadu v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na koncert.

Soutěžní otázka:

Odkud pochází jazzová zpěvačka a skladatelka Live Foyn Friis?

A) z Finska
B) z Norska
C) z Dánska

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na setkání horolezců, dobrodruhů, turistů a milovníků extrémních sportů HOROVÁNÍ, které se uskuteční v sobotu 24. listopadu v Domě kultury Šumperk, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Martin Nedbal ze Šumperka, Lenka Kubíčková z Mohelnice, Zdenka Vojtková z Bludova a Lenka Skoumalová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.