ZPRAVODAJSTVÍ

Cíl policejní razie: drogy

4. září 2018, 09:00, Jaroslav Kropáč
Libina – Nejméně tucet policistů zasahovalo na konci minulého měsíce v Libině. Blízko centra obce obsadili dům, kde pátrali po drogách. K události došlo v neděli 26. srpna v odpoledních hodinách. Policie zásah potvrdila, podrobnosti ale zveřejnit nechce.

 „Policisté prováděli v Libině šetření v souvislosti s drogovým deliktem. Vzhledem k tomu, že je vyšetřování případu teprve na začátku, nebudeme k němu poskytovat další informace,“ uvedla mluvčí policie Jiřina Vybíhalová.
Podle informací Týdne na severu kriminalisté zasahovali v rodinném domku poblíž centra obce. Na místě se pohybovali uniformovaní policisté i muži v civilu. „Okolo baráku bylo několik policejních aut. Co se dělo uvnitř, zvenku nikdo neviděl,“ řekl naší redakci jeden z očitých svědků razie.
Na místě zásahu muži zákona údajně objevili auto plné marihuany. Tuto informaci ale oficiální zdroje nepotvrdily. „V souvislosti s akcí mohu pouze uvést, že žádná osoba nebyla během policejního zákroku zadržena,“ dodala Vybíhalová.
Šumperské kriminálce se letos podařilo už několik úspěšných zásahů proti drogovým dealerům a výrobcům narkotik. Kromě rozšířené marihuany šlo hlavně o distributory pervitinu. K jeho výrobě narkomani využívají léky, které jsou volně prodejné v sousedním Polsku.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.