SPORT

Chystá se Časovka na Senovou

4. června 2012, 08:45, téma CYKLO, BH
Hrabenov – Závod horských kol nazvaný Časovka na Senovou, která je v pořadí 8. závodem Šumperského poháru MTB 2012, odstartuje v neděli 1. července. Je určen všem věkovým kategoriím. Akci pořádá Tělovýchovná jednota Sokol Hrabenov.

Pro mladší žáky organizátoři připravili trať dlouhou čtyři kilometry. Pro starší žáky, dorost a dospělé závodníky pak sedm kilometrů. Součástí akce se stane závod nejmenších dětí na hřišti, které se kromě kol mohou zúčastnit také na odrážedlech.

Prezenci zahájí pořadatelé v 9 hodin na hřišti za školou v Hrabenově. Závod dětí začne v 10 hodin. Ostatní kategorie budou startovat intervalově po jedné minutě, první závodník na trať vyjede v 10 hodin. Startovné ve výši 70 korun platí pouze dorost a dospělí závodníci, děti se zúčastní zdarma.

Každý návštěvník dostane po závodě malé občerstvení. Povinnou výbavou závodníků je cyklistická přilba. Další informace poskytne Lukáš Mazák na telefonním čísle 777 102 241. Více se můžete dozvědět také na webových stránkách www.hrabenov.cz


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.