SPORT

Chystá se Časovka na Senovou

4. června 2012, 08:45, téma CYKLO, BH
Hrabenov – Závod horských kol nazvaný Časovka na Senovou, která je v pořadí 8. závodem Šumperského poháru MTB 2012, odstartuje v neděli 1. července. Je určen všem věkovým kategoriím. Akci pořádá Tělovýchovná jednota Sokol Hrabenov.

Pro mladší žáky organizátoři připravili trať dlouhou čtyři kilometry. Pro starší žáky, dorost a dospělé závodníky pak sedm kilometrů. Součástí akce se stane závod nejmenších dětí na hřišti, které se kromě kol mohou zúčastnit také na odrážedlech.

Prezenci zahájí pořadatelé v 9 hodin na hřišti za školou v Hrabenově. Závod dětí začne v 10 hodin. Ostatní kategorie budou startovat intervalově po jedné minutě, první závodník na trať vyjede v 10 hodin. Startovné ve výši 70 korun platí pouze dorost a dospělí závodníci, děti se zúčastní zdarma.

Každý návštěvník dostane po závodě malé občerstvení. Povinnou výbavou závodníků je cyklistická přilba. Další informace poskytne Lukáš Mazák na telefonním čísle 777 102 241. Více se můžete dozvědět také na webových stránkách www.hrabenov.cz


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).