ZPRÁVY

Chtěl se líbat, skončil ve Šternberku

30. října 2013, 17:53, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Chtěl se líbat, skončil ve Šternberku Zábřeh - Z trestných činů vydírání a výtržnictví je podezřelý 18letý muž ze Zábřežska, který v úterý 29. října v dopoledních hodinách obtěžoval ženy a dívky v Zábřehu na Moravě. Na veřejnosti je chtěl urputně líbat, nakonec jej odvezla policie do péče lékařů do Šternberku.

„Nejprve se u prodejny Denali na ulici 28. října pokoušel obejmout 38letou ženu a snažil se jí políbit. Ženu strhl na zem, kde se jí snažil líba. Když se mu to nepodařilo, z místa utekl,“ popsal policejní mluvčí Josef Bednařík.

O něco později v prodejně s pečivem na náměstí Osvobození se vrhal na 14letou dívku, kterou chtěl opět líbat. Povalil ji na zem a chtěl po ní, aby ho líbala. „V jeho jednání mu zabránil další zákazník prodejny. Mladík byl zadržen policisty a převezen na místní oddělení, následně jej policisté převezli do Šternberka,“ dodal Bednařík s tím, že pachateli hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až čtyři léta.

Policie nyní prošetřuje, zda napadených žen nebylo více, proto žádá další poškozené či svědky, aby se přihlásili na místním oddělení policie.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 4.11.2013 05:33
Titulek: Chtěli krást, skončili v Parlamentu ČR
Autor: Nechci slevu zadarmo
63
Chtěli krást, skončili v Parlamentu ČR
Reagovat

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.