ZPRÁVY

Chtěl se líbat, skončil ve Šternberku

30. října 2013, 17:53, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Chtěl se líbat, skončil ve Šternberku Zábřeh - Z trestných činů vydírání a výtržnictví je podezřelý 18letý muž ze Zábřežska, který v úterý 29. října v dopoledních hodinách obtěžoval ženy a dívky v Zábřehu na Moravě. Na veřejnosti je chtěl urputně líbat, nakonec jej odvezla policie do péče lékařů do Šternberku.

„Nejprve se u prodejny Denali na ulici 28. října pokoušel obejmout 38letou ženu a snažil se jí políbit. Ženu strhl na zem, kde se jí snažil líba. Když se mu to nepodařilo, z místa utekl,“ popsal policejní mluvčí Josef Bednařík.

O něco později v prodejně s pečivem na náměstí Osvobození se vrhal na 14letou dívku, kterou chtěl opět líbat. Povalil ji na zem a chtěl po ní, aby ho líbala. „V jeho jednání mu zabránil další zákazník prodejny. Mladík byl zadržen policisty a převezen na místní oddělení, následně jej policisté převezli do Šternberka,“ dodal Bednařík s tím, že pachateli hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až čtyři léta.

Policie nyní prošetřuje, zda napadených žen nebylo více, proto žádá další poškozené či svědky, aby se přihlásili na místním oddělení policie.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 4.11.2013 05:33
Titulek: Chtěli krást, skončili v Parlamentu ČR
Autor: Nechci slevu zadarmo
63
Chtěli krást, skončili v Parlamentu ČR
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).