ZPRAVODAJSTVÍ

Chlapec si hrál za domem. Pátral po něm psovod i vrtulník

21. května 2019, 15:00, jak
Hanušovice – Šťastný konec mělo pátrání po teprve čtyřletém chlapci, který v pátek 17. května odešel z domu na Hanušovicku. Jeho matka zalarmovala policii, která do terénu vyslala všechny svoje prostředky.

 „Po chlapci pátralo bezmála třicet policistů včetně psovodů. Na pomoc přiletěl také policejní vrtulník. Chlapce hledali i jeho známí a rodina,“ přiblížila rozsah pátrací akce mluvčí policie Marie Šafářová.

Kluk byl doma naposledy kolem poledne. Nervozita jeho blízkých rostla každou hodinou bezvýsledného pátrání. Dítě se nakonec podařilo objevit kolem půl páté odpoledne.
„Chlapec se našel v malém remízku asi pět set metrů od domu. Nejevil žádné viditelné známky zranění. Přesto ho sanitka kvůli preventivnímu vyšetření převezla do nemocnice,“ dodala Šafářová.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o 3 výherce, kteří získají vstupenku pro 2 osoby na Bioslavnosti ve Starém Městě pod Sněžníkem, konané 13. července. Pořadatelé zároveň výhercům zašlou PROBIO balíček v hodnotě 500 Kč. Můžete to být právě vy, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Kdo moderuje letošní Bioslavnosti ve Starém Městě pod Sněžníkem?
A) Marie Doležalová a Marek Zelinka                
B) Richard Genzer a Michal Suchánek                  
C) Pavla Tomicová a Marek Dědík  

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na film Yesterday, který šumperské kino OKO promítne ve čtvrtek 27. června vyhrávají: Ilona Krátká z Rudy nad Moravou, Alžběta Vévodová z Chromče a Sylvia Hynková ze Šumperka. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně kina.