ZPRAVODAJSTVÍ

Chlapec si hrál za domem. Pátral po něm psovod i vrtulník

21. května 2019, 15:00, jak
Hanušovice – Šťastný konec mělo pátrání po teprve čtyřletém chlapci, který v pátek 17. května odešel z domu na Hanušovicku. Jeho matka zalarmovala policii, která do terénu vyslala všechny svoje prostředky.

 „Po chlapci pátralo bezmála třicet policistů včetně psovodů. Na pomoc přiletěl také policejní vrtulník. Chlapce hledali i jeho známí a rodina,“ přiblížila rozsah pátrací akce mluvčí policie Marie Šafářová.

Kluk byl doma naposledy kolem poledne. Nervozita jeho blízkých rostla každou hodinou bezvýsledného pátrání. Dítě se nakonec podařilo objevit kolem půl páté odpoledne.
„Chlapec se našel v malém remízku asi pět set metrů od domu. Nejevil žádné viditelné známky zranění. Přesto ho sanitka kvůli preventivnímu vyšetření převezla do nemocnice,“ dodala Šafářová.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Tentokrát s Týdnem na severu soutěžíme o pět volných vstupenek na hlavní den festivalu Čokoládové lázně, konaný 28. září ve Velkých Losinách. Můžete být u toho, proniknout do tajů výroby čokolády a obdivovat mistrovské kousky z ní, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Výherce oznámíme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Co je to lyofilizované ovoce?

a) ovoce sušené mrazem
b) ovoce naložené v čokoládě
c) ovoce naložené v rumu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na zbrusu novou zábavnou show skupiny SCREAMERS, kterou Zábřežská kulturní uvede ve čtvrtek 19. září vyhrávají: Jana Zetochová ze Šumperka, Marie Badalová a Jiří Vavrač ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.