ZPRÁVY

Cestující v motoráčku zavzpomínají na staré časy

25. března 2014, 15:27, BH
Cestující v motoráčku zavzpomínají na staré časy Hanušovice - Po roce vyjede z Hanušovic do Králík Sněžnický motoráček. Fanoušky starých časů a dráhy čekají v sobotu 29. března dvě jízdy s programem, na které je nutná místenka, další čtyři spoje vyjedou bez nutnosti mít místenku.

První motorák vyrazí po trati ve směru na Dolní lipku v 8.52 hodin. Zájemci ze Šumperka vyjedou vlakem v 7.52 hodin. Na peróně v Hanušovicích bude cestující vítat vystoupení žáků základní školy, přehlídka veteránů, písničkáři z vagónů a také řezbářská show Jaroslava Pecháčka. V Králíkách se představí dechový orchestr, taneční vystoupení, přehlídka dobových vozítek a nostalgii podtrhne výstava fotografií ze 60. let.

První místenková jízda vyjede ve 12.20 z nádraží v Hanušovicích, z Králík zpět vyrazí ve 13.32 hodin. Druhá jízda odjede z Hanušovic v 14.59 a zpět z Králík je plánovaný odjezd na 16.15 hodin. Program v Hanušovicích začíná v 15 hodin.

Akci pořádají města Hanušovice a Králíky společně s Klubem železničních cestovatelů a Turistickým informačním centrem v Hanušovicích, kde mohou zájemci zakoupit speciální památeční jízdenku s místenkou k proštípnutí.


Více zde


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.