ZPRÁVY

Cerámica Viviente – Koupelnové studio

7. října 2015, 00:00, redakce, placená reklama
Cerámica Viviente – Koupelnové studio Zabýváme se prodejem obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení od renomovaných výrobců. Zpracujeme vám 3D grafický návrh a připravíme veškeré technické podklady. Poradíme vám s výběrem materiálu i dispozičním řešením vaší koupelny. Jsme schopni zrealizovat koupelnu na klíč.

 Koupelnové studio Cerámica Viviente působí na šumperském trhu od roku 2011. Za dobu svého působení jsme úspěšně zvládli navrhnout či zrealizovat nemalé množství koupelen. Spokojenost zákazníka je pro nás vždy na prvním místě, snažíme se zákazníkovi maximálně vyjít vstříc a přizpůsobit se jeho požadavkům. Obrovský důraz klademe na kvalitu výrobků, nikdo přeci nechce za 5 let znovu kupovat zařizovací předměty či rekonstruovat. Dalším mnohdy opomíjeným aspektem je design. Koupelna je místo, kde člověk začíná i zakončuje den, je tedy velmi důležité, aby se v koupelně cítil pohodlně a uvolněně. Ke každému zákazníkovi přistupujeme naprosto individuálně a společně hledáme to nejlepší propojení estetiky a funkčního designu.
 

     


                                   
 Grafický návrh luxusní koupelny v Šumperku.Pro naše zákazníky máme připraven komplexní servis. 
Od zaměření na stavbě, přes kvalitní 3D vizualizace, stavební projekt až po finální realizaci.

Koupelnové studio: V naší prodejně si můžete prohlídnout více než 20 vzorových koupelen. Vybrat z nesčetného množství obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení. Každoročně aktualizujeme veškerý sortiment, abychom vám mohli představit nejnovější trendy z oblasti koupelen.

Technické a designové poradenství - Navrhneme vaši koupelnu tak, aby nejen dobře vypadala, ale také se dobře používala. Rozmístění jednotlivých zařizovací předmětů bude odpovídat ergonomickým zásadám a technicky bude vše správně fungovat dle vašich představ.

Grafické návrhy - Zpracujeme vám grafický návrh místnosti, tak aby jste měli pocit, že se jedná o skutečnou fotografii. Návrh pro vás vytvoříme zdarma v případě následného odběru materiálu. Počet variant návrhu a způsob zpracování je na individuální domluvě.

Koupelna na klíč - Zařídíme vám vaši koupelnu, terasu nebo jiný interiér, tak aby jste se nemuseli o nic starat a zároveň měli všechno kvalitně zpracované.

Doprava - Dovezeme vám naše zboží přímo až k vám domů. Doprava je možná po individuální domluvě.
                                                                                   


 I takto může vypadat koupelna v paneláku.

 

Pokud potřebujete poradit nebo se jen podívat na nové trendy, neváhejte a navštivte naše koupelnové studio. Na vaši návštěvu se těší tým Cerámica Viviente.

Otevírací doba:

Po-Pá : 9:00 – 18:00
So: dle dohody

Kontakt:


tel.: +420 777 970 714
mail: info@ceramicaviviente.cz
web: www.ceramicaviviente.cz

Palác Sofie (Bývalá vojenská správa)
Hlavní třída 15/1
Šumperk, 78701
Grafický návrh koupelny světlé koupelny.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na cestopisný pořad WELZLOVI NÁSLEDOVNÍCI NA 5 SVĚTADÍLECH, který se uskuteční 10. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na akci zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak zní cestovatelské heslo J. E. Welzla?

A) Prondu, prondu - neprondu, neprondu
B) Když nemůžeš, tak přidej
C) Když to nende tudy, punde to jinudy

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk, vyhráli Vlasta Španihelová z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Divadla Šumperk.