KULTURA

Celeste Buckingham a kapela O5 a Radeček nazpívaly duet. Uslyšíme ho v novém filmu LOVEní

20. března 2019, 12:00, Vladimíra Bartoňová
Celeste Buckingham a kapela O5 a Radeček nazpívaly duet.  Uslyšíme ho v novém filmu LOVEní Šumperk – Celeste Buckingham a skupina O5 a Radeček se spojily a dohromady nazpívaly milostný duet s názvem Lovení k nové romantické komedii LOVEní. Hlavní představitelka filmu Ester Geislerová se pak s hudebníky sama potkala v nahrávacím studiu, kde společně natočili také záběry pro videoklip k písni a filmu. Titulní píseň vznikla přímo na míru nové komedii, tvůrci znali její scénář i hlavní motivy hledání lásky.

 „My vnímáme LOVEní jako všechno, co souvisí s láskou a taky doslovně, LOVEní jako lov, v tomto případě lov na lásku,“ vysvětluje za tvůrce filmu Ester Geislerová.

Díky úzkému propojení filmu a jeho titulní písně se i samotná skladba jmenuje Lovení. „Téma filmu nás zaujalo natolik, že titulní písničku jsme složili doslova přes noc,“ přibližuje zpěvák populárních „Radečků“ Tomáš Polák. „Chtěli jsme z ní ale mít duet a jsme nadšení, že do toho s námi šla právě Celeste. Je to skvělá zpěvačka, nabídek na duety dostává hodně, a tak si vážíme toho, že se rozhodla pro spolupráci s námi na filmu LOVEní,“ dodal Tomáš Polák.

 

Na film LOVEní se můžete přijít podívat do šumperského kina OKO, 21. března ho uvede také kino v Mohelnici. Zábřežské RETRO začne komedii promítat 31. března.

Zpěvačku oslovila nejen píseň, ale i samotný film a žánr romantické komedie. „Veľmi sa teším z toho, že ma chlapci z O5 a Radeček prizvali k spolupráci na tejto skladbe. Verím, že je to pieseň, ktorá osloví nielen divákov filmu LOVEní, ale poteší i všetkých, ktorí prežívajú radosti a starosti spojené s láskou a zamilovanosťou,“ dodává k písni Celeste Buckingham.

Romantickou komedii LOVEní natočil Karel Janák a vedle Ester Geislerové v ní hraje Jakub Prachař, Veronika Žilková, Martin Písařík nebo slovenská komička Evelyn Kramerová. Film vstoupí do kin první jarní den. 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 5 vstupenek na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.

Poslední díl série se jmenuje:

A) Avengers: Endgame
B) Avengers: Infinity War
C) Avengers: Intimity bar

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volné vstupenky na velikonočně laděný den v šumperském muzeu ve čtvrtek 18.dubna od 9 do 16 hodin vyhráli: Lucie Šafářová z Brníčka a Lenka Valentová z Bohutína. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den konání akce na recepci muzea.