KULTURA

Celeste Buckingham a kapela O5 a Radeček nazpívaly duet. Uslyšíme ho v novém filmu LOVEní

20. března 2019, 12:00, Vladimíra Bartoňová
Celeste Buckingham a kapela O5 a Radeček nazpívaly duet.  Uslyšíme ho v novém filmu LOVEní Šumperk – Celeste Buckingham a skupina O5 a Radeček se spojily a dohromady nazpívaly milostný duet s názvem Lovení k nové romantické komedii LOVEní. Hlavní představitelka filmu Ester Geislerová se pak s hudebníky sama potkala v nahrávacím studiu, kde společně natočili také záběry pro videoklip k písni a filmu. Titulní píseň vznikla přímo na míru nové komedii, tvůrci znali její scénář i hlavní motivy hledání lásky.

 „My vnímáme LOVEní jako všechno, co souvisí s láskou a taky doslovně, LOVEní jako lov, v tomto případě lov na lásku,“ vysvětluje za tvůrce filmu Ester Geislerová.

Díky úzkému propojení filmu a jeho titulní písně se i samotná skladba jmenuje Lovení. „Téma filmu nás zaujalo natolik, že titulní písničku jsme složili doslova přes noc,“ přibližuje zpěvák populárních „Radečků“ Tomáš Polák. „Chtěli jsme z ní ale mít duet a jsme nadšení, že do toho s námi šla právě Celeste. Je to skvělá zpěvačka, nabídek na duety dostává hodně, a tak si vážíme toho, že se rozhodla pro spolupráci s námi na filmu LOVEní,“ dodal Tomáš Polák.

 

Na film LOVEní se můžete přijít podívat do šumperského kina OKO, 21. března ho uvede také kino v Mohelnici. Zábřežské RETRO začne komedii promítat 31. března.

Zpěvačku oslovila nejen píseň, ale i samotný film a žánr romantické komedie. „Veľmi sa teším z toho, že ma chlapci z O5 a Radeček prizvali k spolupráci na tejto skladbe. Verím, že je to pieseň, ktorá osloví nielen divákov filmu LOVEní, ale poteší i všetkých, ktorí prežívajú radosti a starosti spojené s láskou a zamilovanosťou,“ dodává k písni Celeste Buckingham.

Romantickou komedii LOVEní natočil Karel Janák a vedle Ester Geislerové v ní hraje Jakub Prachař, Veronika Žilková, Martin Písařík nebo slovenská komička Evelyn Kramerová. Film vstoupí do kin první jarní den. 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Do kin míří film Yesterday. Víte jaké to je, když jste jediný člověk na světě, který zná písničky The Beatles? Dvě legendy britského filmu, oscarový režisér Danny Boyle a scenárista legendárních komedií Richard Curtis, spojili síly a natočili originální a hravou komedii o muzice a lásce. Šunmerské kino OKO ho promítne ve čtvrtek 27. června. Tři z vás mohou být u toho, když správně odpoví na soutěžní otázku a budou mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Jaký film nenatočil režisér Danny Boyle?
a) Milionář z chatrče
b) Trainspotting
c) Jobs

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na divadelní představení Manželství v kostce, které uvede zábřežský kulturní dům v pátek 21. června od 19 hodin zcela netradičně v kině RETRO, vyhrávají: Květa Dvořáková z Velkých Losin, Petra Brachtlová z Libiny a Bronislava Nečesaná z Mohelnice. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně Kulturního domu.