KULTURA

Čekání je u konce, Fleksible pokřtí desku

6. prosince 2017, 14:00, Roman Tyčka
Čekání je u konce, Fleksible pokřtí desku Šumperk - Zatímco většina obyvatelů Česka se v prosinci připravuje na oslavu narození Ježíška, čtveřice šumperských muzikantů z kapely Fleksible teď netrpělivě vyhlíží den, kdy se narodí jejich společné dítě v podobě debutového alba. Stane se tak ve středu 13. prosince před divadlem v Šumperku.

 Přestože rockové kvarteto Fleksible hraje a skládá vlastní písničky šest let, na první desku si jeho fanoušci museli počkat až do letošního prosince. „Písně na CD jsme skládali čtyři roky, samotné nahrávání pak trvalo několik měsíců. Jsme rádi, že vše nakonec dopadlo úspěšně a že konečně můžeme desku představit fanouškům,“ říká s radostí v hlase klávesák Josef Macek.
„Vydání cédéčka jsme chtěli stihnout ještě před Vánoci, aby naši příznivci dostali dárek, který se bude jistě vyjímat v každém přehrávači,“ doplnil zpěvák a kytarista Radek Flek.

Citace: „Písně na první desku jsme skládali celé čtyři roky“

Během koncertního křtu ve středu 13. prosince kapela nejprve zahraje několik vlastních písní ve speciální akustické úpravě a poté proběhne samotné představení CD. Pro zájemce kapela chystá i malou autogramiádu ve vstupní hale divadla.
Fleksible je regionálně známou a zavedenou značkou. Skupina vznikla v roce 2011 a od té doby stihla odehrát kolem dvou stovek koncertů a akcí v rámci celé České republiky.
Debutové album pokřtí venku před šumperským divadlem, akce začne v 18 hodin, vstup je zdarma.


Foto: Tomáš Sekanina

Kapela Fleksible vydává debutové album. 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 8.12.2017 23:36
Titulek: Až budete příště potřebovat dobrou fotku,
Autor: Lenka Hoffmannová
65
dejte vědět :) Vaše vystoupení v Eagle Gallery bylo moc fajn, díky.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na besedu s profesorem MARTINEM HILSKÝM, která se uskuteční v sobotu 9. června v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který půjde na besedu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké prestižní ocenění obdržel profesor Martin Hilský?

A) Řád britského impéria
B) Řád Bílého lva
C) Medaili cti USA

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival BÝT ŽENOU, který se uskuteční v sobotu 26. května v Domě kultury Šumperk, vyhráli Jana Holinková z Bludova, J. Havlíčková ze Šumperka a Jiří Blažek z Petrova nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h).