ZPRÁVY

Bydlení pro spokojené stáří v malebné krajině ve Zlatých Horách

5. listopadu 2014, 11:27, redakce, placená reklama
Bydlení pro spokojené stáří v malebné krajině ve Zlatých Horách Ve Zlatých Horách zahájil začátkem srpna činnost dům s podporovanými (pečovatelskými) byty s názvem „Dům pro život“. Objekt je situován poblíž polských hranic v krásném a klidném prostředí s velkou zahradou.
 Dům pro život nabízí možnost levného bydlení v osmi malometrážních (cca 40 m2) pečovatelských (podporovaných) bytech. Všechny byty jsou bezbariérové.
Nájemné je regulováno a činí 57,20 Kč x 1 m2.
Cílovou skupinou, pro kterou je určen tento typ bydlení a se kterou může být uzavřena nájemní smlouva, je:
  • osoba (nájemce) s věkem nad 70 let – nájemní smlouva je uzavírána na dobu neurčitou (na dožití),
  • osoba (nájemce), jejíž zdravotní stav ji činí závislou na pomoci jiné fyzické osoby – nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou (nejdéle na dobu 2 let), nájem může být dle zdravotního
stavu dále prodloužen.

V případě zájmu klientů nabízí Dům pro život možnost zajištění sociálních a dalších poptávaných služeb.

Jelikož se jedná o nově zrekonstruovaný objekt, prostory jsou volné ihned. Stačí se ozvat na náš kontakt: Iliadisová Hana, tel.: 602 293 555Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).