ZPRÁVY

Bydlení pro spokojené stáří v malebné krajině ve Zlatých Horách

5. listopadu 2014, 11:27, redakce, placená reklama
Bydlení pro spokojené stáří v malebné krajině ve Zlatých Horách Ve Zlatých Horách zahájil začátkem srpna činnost dům s podporovanými (pečovatelskými) byty s názvem „Dům pro život“. Objekt je situován poblíž polských hranic v krásném a klidném prostředí s velkou zahradou.
 Dům pro život nabízí možnost levného bydlení v osmi malometrážních (cca 40 m2) pečovatelských (podporovaných) bytech. Všechny byty jsou bezbariérové.
Nájemné je regulováno a činí 57,20 Kč x 1 m2.
Cílovou skupinou, pro kterou je určen tento typ bydlení a se kterou může být uzavřena nájemní smlouva, je:
  • osoba (nájemce) s věkem nad 70 let – nájemní smlouva je uzavírána na dobu neurčitou (na dožití),
  • osoba (nájemce), jejíž zdravotní stav ji činí závislou na pomoci jiné fyzické osoby – nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou (nejdéle na dobu 2 let), nájem může být dle zdravotního
stavu dále prodloužen.

V případě zájmu klientů nabízí Dům pro život možnost zajištění sociálních a dalších poptávaných služeb.

Jelikož se jedná o nově zrekonstruovaný objekt, prostory jsou volné ihned. Stačí se ozvat na náš kontakt: Iliadisová Hana, tel.: 602 293 555Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).