ZPRÁVY

Bydlení pro spokojené stáří v malebné krajině ve Zlatých Horách

5. listopadu 2014, 11:27, redakce, placená reklama
Bydlení pro spokojené stáří v malebné krajině ve Zlatých Horách Ve Zlatých Horách zahájil začátkem srpna činnost dům s podporovanými (pečovatelskými) byty s názvem „Dům pro život“. Objekt je situován poblíž polských hranic v krásném a klidném prostředí s velkou zahradou.
 Dům pro život nabízí možnost levného bydlení v osmi malometrážních (cca 40 m2) pečovatelských (podporovaných) bytech. Všechny byty jsou bezbariérové.
Nájemné je regulováno a činí 57,20 Kč x 1 m2.
Cílovou skupinou, pro kterou je určen tento typ bydlení a se kterou může být uzavřena nájemní smlouva, je:
  • osoba (nájemce) s věkem nad 70 let – nájemní smlouva je uzavírána na dobu neurčitou (na dožití),
  • osoba (nájemce), jejíž zdravotní stav ji činí závislou na pomoci jiné fyzické osoby – nájemní smlouva je uzavírána na dobu určitou (nejdéle na dobu 2 let), nájem může být dle zdravotního
stavu dále prodloužen.

V případě zájmu klientů nabízí Dům pro život možnost zajištění sociálních a dalších poptávaných služeb.

Jelikož se jedná o nově zrekonstruovaný objekt, prostory jsou volné ihned. Stačí se ozvat na náš kontakt: Iliadisová Hana, tel.: 602 293 555Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).