SPORT

Buldoci Šumperk se ve futsalovém poháru utkají s Jeseníkem

18. dubna 2012, 22:25, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk - Již do pátého kola Českého poháru se dostali futsalisté Buldoků.
 Nejen donedávna prvoligová Delta reprezentuje Šumperk ve futsalovém poháru. Buldoci se po výhře nad Českou Vsí dostali již do pátého kola. Buldoci zvítězili v napínavém utkání 7:4. V zápase s Českou Vsí se navíc ambicioznímu celku podařilo takřka naplnit halu gymnázia, kterou navštívilo nevídaných 150 diváků. 
Nejinak tomu bude zřejmě i v pátek 20. dubna. Do Šumperka totiž přijede velice kvalitní soupeř v podobě druholigového Gamaspolu Jeseník. Jak si povede v konfrontaci s týmem z krajské soutěže se dozvíme ve 20 hodin.
Organizátoři a pořadatelé z řad šumperského celku připravili znovu bohatý doprovodný program včetně tomboly pro všechny, co si najdou cestu do hlediště.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).