SPORT

Buldoci Šumperk se ve futsalovém poháru utkají s Jeseníkem

18. dubna 2012, 22:25, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk - Již do pátého kola Českého poháru se dostali futsalisté Buldoků.
 Nejen donedávna prvoligová Delta reprezentuje Šumperk ve futsalovém poháru. Buldoci se po výhře nad Českou Vsí dostali již do pátého kola. Buldoci zvítězili v napínavém utkání 7:4. V zápase s Českou Vsí se navíc ambicioznímu celku podařilo takřka naplnit halu gymnázia, kterou navštívilo nevídaných 150 diváků. 
Nejinak tomu bude zřejmě i v pátek 20. dubna. Do Šumperka totiž přijede velice kvalitní soupeř v podobě druholigového Gamaspolu Jeseník. Jak si povede v konfrontaci s týmem z krajské soutěže se dozvíme ve 20 hodin.
Organizátoři a pořadatelé z řad šumperského celku připravili znovu bohatý doprovodný program včetně tomboly pro všechny, co si najdou cestu do hlediště.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).