SPORT

Buldoci Šumperk se ve futsalovém poháru utkají s Jeseníkem

18. dubna 2012, 22:25, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk - Již do pátého kola Českého poháru se dostali futsalisté Buldoků.
 Nejen donedávna prvoligová Delta reprezentuje Šumperk ve futsalovém poháru. Buldoci se po výhře nad Českou Vsí dostali již do pátého kola. Buldoci zvítězili v napínavém utkání 7:4. V zápase s Českou Vsí se navíc ambicioznímu celku podařilo takřka naplnit halu gymnázia, kterou navštívilo nevídaných 150 diváků. 
Nejinak tomu bude zřejmě i v pátek 20. dubna. Do Šumperka totiž přijede velice kvalitní soupeř v podobě druholigového Gamaspolu Jeseník. Jak si povede v konfrontaci s týmem z krajské soutěže se dozvíme ve 20 hodin.
Organizátoři a pořadatelé z řad šumperského celku připravili znovu bohatý doprovodný program včetně tomboly pro všechny, co si najdou cestu do hlediště.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).