SPORT

Buldoci postupují v Poháru dále

30. listopadu 2011, 16:31, téma FUTSAL, futsal.cz
Postřelmov - V sobotu bylo odehráno třetí kolo Poháru FAČR. V postřelmovské hale se utkala družstva Popeláků Šumperk, Senioru Sobotín, Fitu Úsovsko a Buldoci Dolní Studénky. V zajímavých zápasech se událo spoustu zajímavých věcí.

Utkání Fitu Úsovska a Popeláků Šumperk se neslo v bojovném duchu. V utkání bylo vidět, že Úsovsku chybí zkušenosti z haly. Zápas se lámal až ve druhém poločase. První půle skončila smírně 2:2. Ve druhém poločase byla vidět lepší souhra Popeláků, která rozhodla o výsledku.

Fit Úsovsko - Popeláci Šumperk  2:5 (2:2)
Branky: Kleibl, Křenek - Vařeka 2, Baran 2, Patsch

Ve druhém utkání nastoupil Senior Sobotín jako outsider proti Buldokům. Po celý zápas byla vidět větší zkušenost Buldoků, které v některých momentech podržel skvělými zákroky brankař Šabo.

Senior Sobotín - Buldoci D. Studénky  0:6  (0:3)
Branky: Partysch, Pavelka, Špička 2, Chudoba, Vašíček

Ve třetím utkání, ve kterém se střetli vítězové předešlých zápasů, byl vidět kvalitní futsal se všemi atributy. Bohužel Popeláci tento zápas nezvládli po taktické stránce dobře a z toho pramenila hned v úvodu vedoucí branka Buldoků, kterou zaznamenal Chudoba. Ve třetí minutě byla nařízena penalta, za kterou musel opustit po červené kartě Vlkoš. Nařízený pokutový kop bez problémů proměnil Špička a rázem ve třetí minutě to bylo 0:2. Do poločasu ještě stihli Buldoci vsítit další branku a do kabin se šlo za stavu 0:3.
V polovině druhého poločasu snížil Baran na 1:3 a Popeláci rázem ožili a měli místy více ze hry. Bohužel jim v koncovce selhával střelný prach. Jasné tutové šance zazdíval Stuchlík. Ve druhé polovině poločasu došlo k nevídané roztržce hráčů, kdy Vařeka s Vašíčkem neunesli nervy na uzdě a vyvrcholilo to vyloučením obou dvou kohoutů. Jenomže vzápětí došlo k napadení Vašíčka Vařekou a byla z toho pořádná mela.
Po vyloučení se hrálo ve třech hráčích v poli a Buldoci odskočili opět na  rozdíl tří branek, když se trefil Fojtík. Ve 37. minutě stihl Marek Patch ještě snížit, ale obratem Buldoci udeřili na druhé straně a druhým gólem v utkání pečetil výsledek Chudoba.

Popeláci Šumperk - Buldoci D. Studénky  2:5  (0:3)
Branky: Baran, Patsch - Chudoba 2, Špička, Partysch, Fojtík

Buldoci Šumperk postupují do 4. kola Poháru FAČR.

Print


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.