SPORT

Buldoci postupují v Poháru dále

30. listopadu 2011, 16:31, téma FUTSAL, futsal.cz
Postřelmov - V sobotu bylo odehráno třetí kolo Poháru FAČR. V postřelmovské hale se utkala družstva Popeláků Šumperk, Senioru Sobotín, Fitu Úsovsko a Buldoci Dolní Studénky. V zajímavých zápasech se událo spoustu zajímavých věcí.

Utkání Fitu Úsovska a Popeláků Šumperk se neslo v bojovném duchu. V utkání bylo vidět, že Úsovsku chybí zkušenosti z haly. Zápas se lámal až ve druhém poločase. První půle skončila smírně 2:2. Ve druhém poločase byla vidět lepší souhra Popeláků, která rozhodla o výsledku.

Fit Úsovsko - Popeláci Šumperk  2:5 (2:2)
Branky: Kleibl, Křenek - Vařeka 2, Baran 2, Patsch

Ve druhém utkání nastoupil Senior Sobotín jako outsider proti Buldokům. Po celý zápas byla vidět větší zkušenost Buldoků, které v některých momentech podržel skvělými zákroky brankař Šabo.

Senior Sobotín - Buldoci D. Studénky  0:6  (0:3)
Branky: Partysch, Pavelka, Špička 2, Chudoba, Vašíček

Ve třetím utkání, ve kterém se střetli vítězové předešlých zápasů, byl vidět kvalitní futsal se všemi atributy. Bohužel Popeláci tento zápas nezvládli po taktické stránce dobře a z toho pramenila hned v úvodu vedoucí branka Buldoků, kterou zaznamenal Chudoba. Ve třetí minutě byla nařízena penalta, za kterou musel opustit po červené kartě Vlkoš. Nařízený pokutový kop bez problémů proměnil Špička a rázem ve třetí minutě to bylo 0:2. Do poločasu ještě stihli Buldoci vsítit další branku a do kabin se šlo za stavu 0:3.
V polovině druhého poločasu snížil Baran na 1:3 a Popeláci rázem ožili a měli místy více ze hry. Bohužel jim v koncovce selhával střelný prach. Jasné tutové šance zazdíval Stuchlík. Ve druhé polovině poločasu došlo k nevídané roztržce hráčů, kdy Vařeka s Vašíčkem neunesli nervy na uzdě a vyvrcholilo to vyloučením obou dvou kohoutů. Jenomže vzápětí došlo k napadení Vašíčka Vařekou a byla z toho pořádná mela.
Po vyloučení se hrálo ve třech hráčích v poli a Buldoci odskočili opět na  rozdíl tří branek, když se trefil Fojtík. Ve 37. minutě stihl Marek Patch ještě snížit, ale obratem Buldoci udeřili na druhé straně a druhým gólem v utkání pečetil výsledek Chudoba.

Popeláci Šumperk - Buldoci D. Studénky  2:5  (0:3)
Branky: Baran, Patsch - Chudoba 2, Špička, Partysch, Fojtík

Buldoci Šumperk postupují do 4. kola Poháru FAČR.

Print


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.