SPORT

Buldočí časovkaVIDEO

9. června 2011, 22:45, téma CYKLO, rejdakce
Buldočí časovka Rapotín - V sobotu 4. 6. uspořádal Cyklistický klub Buldoci Rapotín už 8. ročník silniční cyklistické časovky s názvem „Buldočí časovka“, která byla dalším podnikem oblíbeného regionálního cyklistického seriálu Jesenický šnek.
Zázemí celé akce opět probíhalo v Rapotíně v restauraci U Pomněnky. Závodilo se na tradičním okruhu vedoucím obcí Rapotín a Vikýřovice v délce 6 km. Mladší dětské kategorie absolvovaly jeden okruh a ti starší dva okruhy. Junioři, ženy a muži závodili s časem na třech okruzích. Na start této rovinaté, rychlé, ale zároveň technické trati se postavilo 60 závodníků z Moravy, Slezska a Polska všech výkonnostních a věkových skupin. V absolutním pořadí na dlouhé 18 km trati zvítězil časem 24:49! Roman Galatík (CK Frenštát p./Radhoštěm), který tak vytvořil rekord trati. Druhý čas zajel Petr Chaloupka (DUKO Rýmařov) a třetí Michal Malejka (AGK Ribnik – Polsko). Nejrychlejším zástupcem šumperského okresu byl David Koňarik (CSC Šumperk), který obsadil v absolutním pořadí 4. místo a v kategorii byl druhý. Mezi ženami byla nejrychlejší Jarka Dohnalová (CPV Krnov). Na kratší 12km trati zajel nejrychlejší čas nejlepší žák Marek Ryška (DUKO Rýmařov). Nejlepší dívkou byla Veronika Franerová (Novatop Lapierre). Po absolvování závodu se účastníci občerstvili výborným jídlem a pitím v restauraci U Pomněnky, kde potom proběhlo vyhlášení výsledků závodu a tombola.Akce byla určena všem příznivcům zdravého pohybu a stejného zájmu, kterým bylo kolo. To se beze sporu naplnilo včetně příjemné atmosféry, která provázela celé konání akce. Poděkování za pomoc patří hlavně Obci Rapotín, jako hlavnímu partnerovi CK Buldoci Rapotín, dále pak firmě BISON, Halen a Velosport Chuděj, Jirkovi Davidovi a jeho kolektivu z restaurace U Pomněnky za výborně připravené zázemí a občerstvení a všem pořadatelům, kteří moc pomohli. A na závěr děkujeme všem závodníkům za účast na této akci. Výsledky a fotografie naleznete na www.jesenickysnek.com.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).