SPORT

BUDE MUSET POD KUDLU? Házenkářskému matadorovi hrozí pobyt na operačním stole

4. listopadu 2015, 12:00, téma HÁZENÁ, Petr Fišer
BUDE MUSET POD KUDLU? Házenkářskému matadorovi hrozí pobyt na operačním stole Polanka, Šumperk - I když toho neodehraje tolik jako v dobách nejproduktivnější části kariéry, jeho zkušenosti se vždycky hodí. Šumperští házenkáři o ně na nějaký čas přijdou. V lepším případě na několik měsíců, v horším bude absentovat do konce sezóny. Ostřílený pivot Přemysl Nimmerrichter si vážně pochroumal koleno a je mimo hru.

 „Ještě se neví, co s tím přesně má, ale vypadá to dost blbě. Nejspíš to budou přetrhané vázy. Tím pádem bude muset na operaci a po ní ho nemine dlouhá rekonvalescence,“ potvrdil špatné zprávy hrající trenér Petr Korec.
V dosavadním průběhu druhé ligy mu udělala největší radost domácí výhra nad nevyzpytatelnou Litovlí. Výraznou měrou k ní přispěla přítomnost Marka Mikuláše, s nímž se podařilo vylepšit defenzivní fázi. „V útoku se nejčastěji spoléháme na Tomáše Laštůvku. Je aktivní, dává góly, tvoří hru. Dělá, co může, je to jednoznačně náš nejlepší hráč. Ostatní zatím vybočují z průměru jen občas. Protože dost často nedáváme šance, speciálně to platí o produktivitě. Třeba konkrétně já se střelecky trápím víc, než by bylo zdrávo. V Zubří proti Lesaně jsem v posledních vteřinách zahodil stoprocentní tutovku a pohřbil tím naše šance na zisk bodu za remízu. Snad nám v konečném účtování nebude chybět,“ modlil se Korec.
Šumperk si po týdenním volnu znovu zahraje doma. A to dokonce dvakrát za sebou. „Nic jednoduchého to ale nebude. Holešov nasazuje hostovačky z vyšších soutěží a béčko Zubří? To je nabité samo o sobě,“ vyhlížel s obavami nejbližší duely šumperský kouč.

DALŠÍ PROGRAM

NEDĚLE 8. LISTOPADU: 10.30 Šumperk – Holešov. NEDĚLE 15. LISTOPADU: 10.30 Šumperk – Zubří B (SH na gymnáziu).


Foto: Petr Fišer

Přemysl Nimmerrichter (vlevo nahoře) má zaděláno na to, aby byl po sportovní stránce dlouhodobě nepoužitelný.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).