SPORT

Bruslaři se opět posunuli blíž k vítězství

21. června 2007, 19:08, Stanislava Marešová
Rychlostní bruslaři ze Šumperka si zase polepšili.

Po již pátém závodě, který se opět jel u východních sousedů 16.6. v Trebišově, se závodníci opět posunuli blíže k cenám nejvyšším. Na Slovensko odjeli pouze dva závodníci ze šumperského týmu - Milan Jeřábek a Pavel Čundrla.Pavel Čundrla se posunul na nevděčné nevýherní 4.místo v závodě na 10 km. Plánuje však, že své umístění ještě stáhne a dosáhne tak po skončení série závodů na místa nejvyšší. 

Milan Jeřábek je v soutěži Nestlé LifeInline Tour 2007 na průběžném 16.místě. Ve své kategorii /tj. od 40 - 50 let/ se už posunul na místo 4. V aktuálním pořadí Českého poháru (po závodě v ČB) v silničním in-line půlmaratonu je pak na místě 24. 

Příští zádov je již tento víkend 24.6. v Ostravě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).