SPORT

Bruslaři se opět posunuli blíž k vítězství

21. června 2007, 19:08, Stanislava Marešová
Rychlostní bruslaři ze Šumperka si zase polepšili.

Po již pátém závodě, který se opět jel u východních sousedů 16.6. v Trebišově, se závodníci opět posunuli blíže k cenám nejvyšším. Na Slovensko odjeli pouze dva závodníci ze šumperského týmu - Milan Jeřábek a Pavel Čundrla.Pavel Čundrla se posunul na nevděčné nevýherní 4.místo v závodě na 10 km. Plánuje však, že své umístění ještě stáhne a dosáhne tak po skončení série závodů na místa nejvyšší. 

Milan Jeřábek je v soutěži Nestlé LifeInline Tour 2007 na průběžném 16.místě. Ve své kategorii /tj. od 40 - 50 let/ se už posunul na místo 4. V aktuálním pořadí Českého poháru (po závodě v ČB) v silničním in-line půlmaratonu je pak na místě 24. 

Příští zádov je již tento víkend 24.6. v Ostravě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).