SPORT

Bruslaři se opět posunuli blíž k vítězství

21. června 2007, 19:08, Stanislava Marešová
Rychlostní bruslaři ze Šumperka si zase polepšili.

Po již pátém závodě, který se opět jel u východních sousedů 16.6. v Trebišově, se závodníci opět posunuli blíže k cenám nejvyšším. Na Slovensko odjeli pouze dva závodníci ze šumperského týmu - Milan Jeřábek a Pavel Čundrla.Pavel Čundrla se posunul na nevděčné nevýherní 4.místo v závodě na 10 km. Plánuje však, že své umístění ještě stáhne a dosáhne tak po skončení série závodů na místa nejvyšší. 

Milan Jeřábek je v soutěži Nestlé LifeInline Tour 2007 na průběžném 16.místě. Ve své kategorii /tj. od 40 - 50 let/ se už posunul na místo 4. V aktuálním pořadí Českého poháru (po závodě v ČB) v silničním in-line půlmaratonu je pak na místě 24. 

Příští zádov je již tento víkend 24.6. v Ostravě.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).