SPORT

Břeclav přehrála Zábřeh

28. dubna 2008, 20:24, simi
Břeclav přehrála Zábřeh Zábřeh - Ve 22. kole moravskoslezské ligy ve fotbale hráči zábřežského Sulka zavítali na půdu ambiciózní Břeclavi. I bez zraněného kapitána Pinkavy se svěřenci trenéra Jáněho snažili urvat nějaký ten bodík.
Jejich snaha ale vzala za své už v 6. minutě, kdy poprvé rozvlnil síť za zády Janků břeclavský Dvořák. A když se devět minut na to trefil Pekárek, byli hosté na ručník. Výrazná převaha domácích a individuální chyby na straně Zábřehu. To byl obrázek prvního poločasu. Trenér Jáně již po dvaceti minutách střídal, kdy chybujícího Hampla nahradil Špunda. Domácí nadále přehrávali Sulko, ale další branky se diváci nedočkali, a tak se šlo do šaten za stavu 2:0 pro Břeclav.

V druhém poločase pokračovalo trápení Zábřeha, jenž se nedokázal bez svého kapitána a ofenzivního esa Pinkavy příliš prosadit směrem dopředu. Snahu o zkorigování výsledku navíc utnuli Jaroslav Skopal, jenž musel po druhé žluté kartě pod sprchy a vzápětí břeclavský Kuba, který v 67. minutě potřetí překonal Janků v brance hostů. Domácí poté citelně ubrali na tempu své hry, čímž umožnili Zábřehu poprvé v zápase vyrovnat obraz hry. Utkání však již bylo dávno rozhodnuté a hosté se nezmohli ani na čestný úspěch. Břeclav tak porazila Sulko Zábřeh 3:0. Pro Zábřeh je to nezáviděníhodná pozice, protože Jáněho svěřence čeká již v dalším kole na prvního máje béčko olomoucké Sigmy, které aspiruje na postup do druhé ligy.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).