SPORT

Bratři Kupcovi mají letos nehoráznou smůlu

28. července 2007, 08:39, Rejdakce
Šumperk - V Humpolci se autokrosová sezóna přehoupla do své druhé mistrovské poloviny. Bratry Kupcovy však letos provází nehorázná smůla. Od prvního závodu v Maďarském Nyiarádu, kdy byl Karel Kupec doslova sestřelen z prvního místa ve finále, až po mistrovský závod v Humpolci minulou neděli.

 

Karel Kupec si již v sobotním tréninku vyjezdil pole position, kdy druhého v pořadí za sebou nechal více jak půl vteřiny, přes nedělní rozjížďky, které všechny s přehledem vyhrál, až po start finále, kdy si parádně poradil s leadrem letošního mistrovského seriálu. Vedl finálový závod s luxusním náskokem, byl jednoznačně nejrychlejší v kubatuře do 600 ccm, když mu tři kola před cílem upadlo zadní kolo a závod pro něj smutně skončil. I jeho bratru Radomírovi se ve finále nevedlo, když jej již podruhé v letošní sezóně „sestřelila“ Petra Kramářová, která na něj v rozjížďkách zjevně nestačila, a tak asi musela použít tento způsob. Mistrovská sezóna je tak téměř ztracena, ale  ve hře ještě zůstává juniorské mistrovství Evropy – EURACA CUP, kde je po jednom odjetém závodě Karel Kupec na průběžném třetím místě, když v Nové Pace opět po vynikající kvalifikaci musel ve finále pít kalich hořkosti – v posledním kole, kdy útočil na vítězství se mu zasekl kámen v pružince plynu a byl rád, že “ustál“ aspoň zelený věnec za třetí místo.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).