SPORT

Bojovalo se o pohár starosty

13. února 2019, 14:00, Petr Fišer
Bojovalo se o pohár starosty Nový Malín – V Novém Malíně se netroškaří. Halový turnaj O pohár starosty se dle tradice z předchozích let znovu natáhl na celý víkend. V sobotu soutěžily ročníky 2007, v neděli fotbalisté o rok starší. Bylo se na co dívat!

 ROČNÍK 2007

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Nový Malín, 2. Ruda nad Moravou, 3. Libina, 4. Horní Pomoraví, 5. Rapotín, 6. Červenka, 7. Velké Losiny, 8. Zvole.
INDIVIDUÁLNÍ CENY: nejlepší brankář: Kristýna Hudcová (Libina). Nejlepší hráč: Kryštof Knapp (Nový Malín). Nejlepší střelec: Petr Diviš (Ruda). Cena fair play: trenéři Rapotína.

ROČNÍK 2006

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Šternberk, 2. Čelechovice – Smržice, 3. Nový Malín – červená, 4. Velké Losiny, 5. Dubicko, 6. Štíty, 7. Sudkov, 8. Nový Malín – modří.
INDIVIDUÁLNÍ CENY: nejlepší brankář: Lubomír Unzeitig (Dubicko). Nejlepší hráč: Denis Komárek (Čelechovice – Smržice). Nejlepší střelec: Lukáš Dostál (Nový Malín).

PODĚKOVÁNÍ

Hráčům za úžasné výkony. Rodičům a příznivcům za celodenní výdrž a hlasité fandění. Rozhodčím za spravedlivý přístup. Organizačnímu týmu a obci Nový Malín za vynaložené úsilí a podporu. Hlavnímu sponzorovi firmě TDK a další partnerům za dárkové předměty a ceny do tomboly. Aleši Knappovi za výbornou organizaci.

Oba turnajové dny osobně zahajoval novomalínský starosta Marek Štencl. K velké radosti domácích fandů se dařilo hostitelským výběrům.

Do hry zasáhli zástupci šestnácti oddílů z celého regionu. Přihlížejícím divákům se postupně představilo 160 mladých fotbalistů, nad jejichž počínáním dohlíželi proškolení rozhodčí.


Organizační tým ve složení Aleš Knapp, Radek Pospíšil, Ondřej Proněk z TJ Sokol Nový Malín klade velký důraz na kvalitu. Pokaždé se hraje o poháry, individuální ceny pro nejlepší hráče, ručně vyráběné medaile za účast a dárkové předměty od partnerů. Samozřejmosti se rovná chutný oběd, bohatá tombola a pestré občerstvení ve fotbalovém bufetu s domácí polévkou a pečenými buchtami. Mladé naděje radostí a nadšením v žádném ohledu nešetří.


K vidění byly bojovné výkony. Dohromady padlo 193 gólů (106+87).

Jeden za všechny, všichni za jednoho!


Cenu pro nejlepšího brankáře, lépe řečeno gólmanku, si ze sobotního klání odvezla Kristýna Hudcová.

Napínavé souboje prožíval naplno úplně každý…
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na tříhodinovou taneční zábavu s populární dvojicí DUO JAMAHA, která se uskuteční v DK Šumperk v neděli 3. března. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří získají po dvou vstupenkách na Duo Jamaha.

Soutěžní otázka:

Jaký příbuzenský vztah pojí členy Duo Jamaha?

A) bratři
B) otec a syn
C) bratranci

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou českou romantickou komedii LÉTO S GENTLEMANEM, kterou šumperské kino Oko uvádí od 14. do 25. února, vyhráli Alena Voráčová ze Zábřeha, Helena Janíková ze Šumperka a Zdena Galiszová z Bludova.
Blahopřejeme! Výhru si vyzvedněte v pokladně kina OKO v Šumperku.