SPORT

Bojovalo se o pohár starosty

13. února 2019, 14:00, Petr Fišer
Bojovalo se o pohár starosty Nový Malín – V Novém Malíně se netroškaří. Halový turnaj O pohár starosty se dle tradice z předchozích let znovu natáhl na celý víkend. V sobotu soutěžily ročníky 2007, v neděli fotbalisté o rok starší. Bylo se na co dívat!

 ROČNÍK 2007

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Nový Malín, 2. Ruda nad Moravou, 3. Libina, 4. Horní Pomoraví, 5. Rapotín, 6. Červenka, 7. Velké Losiny, 8. Zvole.
INDIVIDUÁLNÍ CENY: nejlepší brankář: Kristýna Hudcová (Libina). Nejlepší hráč: Kryštof Knapp (Nový Malín). Nejlepší střelec: Petr Diviš (Ruda). Cena fair play: trenéři Rapotína.

ROČNÍK 2006

KONEČNÉ POŘADÍ: 1. Šternberk, 2. Čelechovice – Smržice, 3. Nový Malín – červená, 4. Velké Losiny, 5. Dubicko, 6. Štíty, 7. Sudkov, 8. Nový Malín – modří.
INDIVIDUÁLNÍ CENY: nejlepší brankář: Lubomír Unzeitig (Dubicko). Nejlepší hráč: Denis Komárek (Čelechovice – Smržice). Nejlepší střelec: Lukáš Dostál (Nový Malín).

PODĚKOVÁNÍ

Hráčům za úžasné výkony. Rodičům a příznivcům za celodenní výdrž a hlasité fandění. Rozhodčím za spravedlivý přístup. Organizačnímu týmu a obci Nový Malín za vynaložené úsilí a podporu. Hlavnímu sponzorovi firmě TDK a další partnerům za dárkové předměty a ceny do tomboly. Aleši Knappovi za výbornou organizaci.

Oba turnajové dny osobně zahajoval novomalínský starosta Marek Štencl. K velké radosti domácích fandů se dařilo hostitelským výběrům.

Do hry zasáhli zástupci šestnácti oddílů z celého regionu. Přihlížejícím divákům se postupně představilo 160 mladých fotbalistů, nad jejichž počínáním dohlíželi proškolení rozhodčí.


Organizační tým ve složení Aleš Knapp, Radek Pospíšil, Ondřej Proněk z TJ Sokol Nový Malín klade velký důraz na kvalitu. Pokaždé se hraje o poháry, individuální ceny pro nejlepší hráče, ručně vyráběné medaile za účast a dárkové předměty od partnerů. Samozřejmosti se rovná chutný oběd, bohatá tombola a pestré občerstvení ve fotbalovém bufetu s domácí polévkou a pečenými buchtami. Mladé naděje radostí a nadšením v žádném ohledu nešetří.


K vidění byly bojovné výkony. Dohromady padlo 193 gólů (106+87).

Jeden za všechny, všichni za jednoho!


Cenu pro nejlepšího brankáře, lépe řečeno gólmanku, si ze sobotního klání odvezla Kristýna Hudcová.

Napínavé souboje prožíval naplno úplně každý…
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem na severu o dvě vstupenky na koncert ojedinělého hudebníka, textaře a poety Karla Plíhala, který šumperský Dům kultury uvede 12. září. Posluchače čeká komorní atmosféra a hravá jemná poetika inteligentně humorných, často vyzrále sebeironických textů nebo krátkých veršovánek doplňujících jednotlivé písničky. Můžete být u toho, pokud budete mít kapku příslovečného štěstíčka a zapojíte se do soutěže. Kdo půjde na koncert zadarmo, zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:
Na albu kterého interpreta se Karel Plíhal nepodílel?
a)  Bratři Ebenové
b)  Jaromír Nohavica
c)  Karel Kryl

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volnou dvojvstupenku na promítání filmu Bohemian Rhapsody, který pořadatelé uvedou v rámci Kina pod hvězdami v amfiteátku na Masarykově náměstí v Zábřeze ve čtvrtek 22. srpna, vyhrávají: Vladislava Janciková ze Sudkova a Vendula Kubelková z Postřelmova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.