SPORT

Bohatý víkend pro šumperský florbal

17. března 2008, 17:02, simi
Šumperk - Napilno měli o víkendu šumperští florbalisté a florbalistky. Ve svých soutěžích pokračovala rezerva mužů, juniorky a junioři.
V sobotu se v domácím prostředí představily juniorky. Jejich soupeři, lídři tabulky, 1.SC SSK Vítkovice a FBC Pepino Ostrava byli favority, nicméně "Asperky" určitě nechtěly dát svou kůži lacino, přestože již měly zajištěný postup do nadstavbové části soutěže ze třetího místa. I přes bojovné výkony však odcházely ze hřiště dvakrát poraženy. Šanci na reparát budou mít v nadcházející nadstavbě, kde se bude bojovat o postup do play-off o Mistra ČR.


FBC Asper Šumperk  -  FBC Pepino Ostrava
1:2
FBC Asper Šumperk  -  1.SC SSK Vítkovice 0:3

Také béčko mužů čekaly ligové boje, a to až v Morkovicích, kde své domácí zápasy pořádá HC Jamajka Kojetín. Právě domácí tým spolu se Spartakem Přerov stály šumperské rezervě v cestě za potvrzením pozice suverénního vládce olomouckého přeboru. Z poklidných utkáních si Asper odvezl povinných 6 bodů a i nadále kráčí za postupem do vyšší soutěže, kde by se mohl například potkat v atraktivním derby s Libinou.

FBC Asper Šumperk B  -  FBK TJ Spartak Přerov 6:3
HC Jamajka Kojetín  -  FBC Asper Šumperk B 
2:6

V neděli čekala netradiční porce tří zápasů na šumperské juniory, kteří změřili své síly s celky FBS Olomouc B, FBC Tatran Litovel a FBC Sokol Mohelnice. Postavení v tabulce pasovalo domácí Asper do role favorita, ale zejména rezerva Olomouce chtěla pomoci svému áčku v honbě za prvním místem ve 3.lize, kterou okupuje právě Šumperk. A byli to právě olomoučtí mladíci, kteří jako jediní způsobili domácím problémy, kdy mohli dokonce pár vteřin před koncem zápasu v dramatické koncovce vyrovnat na 4:4. To se ale nestalo, a tak se junioři Asperu drží na první pozici zaručující baráž o 2.ligu.

FBC Asper Šumperk  -  FBS Olomouc B 4:3
FBC Asper Šumperk  -  FBC Tatran Litovel 13:1
FBC Asper Šumperk  -  FBC Sokol Mohelnice 6:1


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.