KULTURA

Bílá paní pozve návštěvníky i do věže

19. září 2017, 20:00, tyč
Úsov - Dobrosrdečná bílá paní a děsuplná strašidla už netrpělivě vyhlížejí nebojácné hosty úsovského zámku. Na originální večerní prohlídku ve společnosti pohádkových postav zve renesanční dominanta v sobotu 23. září od 18 do 22 hodin.

 „Návštěvníci se vydají do nejstarších dochovaných prostor

 hradu. Součástí prohlídky bude mimořádně také hradní ochoz a věže, kde bílá paní přebývá,“ uvedla za pořadatele Eva Šebestíková.

Hosté se během prohlídky setkají také s duchy a strašidly. Na nádvoří si budou moci vyzkoušet hádanky pánů z Vlašimi, zámecké kuželky či strašidelný labyrint.

„Po absolvování cesty potemnělým úsovským zámkem pozveme návštěvníky na občerstvení do našeho stylového bufetu,“ dodala Šebestíková.
Jednotné vstupné činí padesát korun, děti do 3 let mají vstup zdarma.


 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).