SPORT

Běžecká „Dvanáctka“ opět na Silvestra

19. prosince 2018, 18:00, Petr Fišer
Běžecká „Dvanáctka“ opět na Silvestra Vikýřovice – Poslední běžeckou akcí končícího roku bude i letos Vikýřovická 12. Silvestrovské soupeření odstartuje v 11 hodin. Na účastníky čeká dvanáctikilometrový okruh po polních a lesních cestách, který důkladně prověří jejich fyzickou připravenost.

„V minulých ročnících do závodu zasáhla spousta amatérských zájemců, kteří s běháním neměli příliš velké zkušenosti. Byli nadšení a odnesli si super zážitek. Doufáme, že stejně tomu bude i tentokrát. Hlavně nám jde o dobrou atmosféru,“ prohlásil ředitel sympatického sportovního setkání Pavel Směšný.
Vikýřovická 12 nabídne několik novinek. Hlavní závodní centrum se přesune na fotbalové hřiště do Vikýřovic, kde bude více prostoru a lepší sociální zázemí pro přihlášené aktéry. Obměnou tak logicky prošla i trasa závodu. „Snažili jsme se zachovat maximum z té původní, ale nějaké změny jsme udělat museli. Celková délka a náročnost se každopádně nezmění,“ ujišťoval Směšný.
Mezi další novinky letošního ročníku patří zajištění elektronické časomíry a rozšíření kategorií. Chybět nebudou ani sportovní čelenky, které dostane prvních 200 nahlášených běžců jako dárek.

VÍCE INFORMACÍ

Aktuální dění můžete sledovat na facebookové stránce závodu a na webovce
www.vikyrovicka12.cz.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 20.12.2018 11:36
Titulek: Bez titulku
Autor: Petr
12
Prosím organizátory,aby přesunuli,nebo oddělali poutač u Jirsáka,protože brání ve výhledu do křižovatky od Hraběšic.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert amerického krále melodického rocku NAILA ZAZY, který vystoupí v úterý 29. ledna v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Na jaký nástroj doprovázel Nail Zaza řadu legend, jako je Joe Satriani, Dweezil Zappa nebo Steve Vai?

A) na kytaru
B) na piano
C) na akordeon

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na projekci legendárního záznamu koncertu kapely The Doors z roku 1968, kterou uvede šumperské kino Oko ve čtvrtek 17. ledna, vyhráli Zbyněk Šafařík z Olšan, Jarmila Šmeráková ze Šumperka a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.