SPORT

Běžecká „Dvanáctka“ opět na Silvestra

19. prosince 2018, 18:00, Petr Fišer
Běžecká „Dvanáctka“ opět na Silvestra Vikýřovice – Poslední běžeckou akcí končícího roku bude i letos Vikýřovická 12. Silvestrovské soupeření odstartuje v 11 hodin. Na účastníky čeká dvanáctikilometrový okruh po polních a lesních cestách, který důkladně prověří jejich fyzickou připravenost.

„V minulých ročnících do závodu zasáhla spousta amatérských zájemců, kteří s běháním neměli příliš velké zkušenosti. Byli nadšení a odnesli si super zážitek. Doufáme, že stejně tomu bude i tentokrát. Hlavně nám jde o dobrou atmosféru,“ prohlásil ředitel sympatického sportovního setkání Pavel Směšný.
Vikýřovická 12 nabídne několik novinek. Hlavní závodní centrum se přesune na fotbalové hřiště do Vikýřovic, kde bude více prostoru a lepší sociální zázemí pro přihlášené aktéry. Obměnou tak logicky prošla i trasa závodu. „Snažili jsme se zachovat maximum z té původní, ale nějaké změny jsme udělat museli. Celková délka a náročnost se každopádně nezmění,“ ujišťoval Směšný.
Mezi další novinky letošního ročníku patří zajištění elektronické časomíry a rozšíření kategorií. Chybět nebudou ani sportovní čelenky, které dostane prvních 200 nahlášených běžců jako dárek.

VÍCE INFORMACÍ

Aktuální dění můžete sledovat na facebookové stránce závodu a na webovce
www.vikyrovicka12.cz.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 20.12.2018 11:36
Titulek: Bez titulku
Autor: Petr
29
Prosím organizátory,aby přesunuli,nebo oddělali poutač u Jirsáka,protože brání ve výhledu do křižovatky od Hraběšic.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na narozeninový koncert svébytné a originální DYING PASSION. Umí být náladoví, zahrát na city či se opřít do strun; současně jsou však hraví a uvolnění. V H-clubu na Rooseveltově ulici v Šumperku to předvedou v pátek 29. března a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kteří půjdou na koncert zadarmo, vyrozumíme sms v den konání koncertu.

Soutěžní otázka:

Kolik řadových desek vydala šumperská skupina Dying Passion a jak se jmenuje ta poslední.

a) 8 alb, Black Threads
b) 9 alb, Transient
c) 7 alb, Amplify

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na premiéru hry Mandragora v podání Divadla Václav, o které jsme soutěžili minule, vyhráli Marcela Haramiová ze Šumperka, Alice Kaplová ze Zábřeha a Marie Navrátilová z Mohelnice. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.