SPORT

Běžecká „Dvanáctka“ opět na Silvestra

19. prosince 2018, 18:00, Petr Fišer
Běžecká „Dvanáctka“ opět na Silvestra Vikýřovice – Poslední běžeckou akcí končícího roku bude i letos Vikýřovická 12. Silvestrovské soupeření odstartuje v 11 hodin. Na účastníky čeká dvanáctikilometrový okruh po polních a lesních cestách, který důkladně prověří jejich fyzickou připravenost.

„V minulých ročnících do závodu zasáhla spousta amatérských zájemců, kteří s běháním neměli příliš velké zkušenosti. Byli nadšení a odnesli si super zážitek. Doufáme, že stejně tomu bude i tentokrát. Hlavně nám jde o dobrou atmosféru,“ prohlásil ředitel sympatického sportovního setkání Pavel Směšný.
Vikýřovická 12 nabídne několik novinek. Hlavní závodní centrum se přesune na fotbalové hřiště do Vikýřovic, kde bude více prostoru a lepší sociální zázemí pro přihlášené aktéry. Obměnou tak logicky prošla i trasa závodu. „Snažili jsme se zachovat maximum z té původní, ale nějaké změny jsme udělat museli. Celková délka a náročnost se každopádně nezmění,“ ujišťoval Směšný.
Mezi další novinky letošního ročníku patří zajištění elektronické časomíry a rozšíření kategorií. Chybět nebudou ani sportovní čelenky, které dostane prvních 200 nahlášených běžců jako dárek.

VÍCE INFORMACÍ

Aktuální dění můžete sledovat na facebookové stránce závodu a na webovce
www.vikyrovicka12.cz.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 20.12.2018 11:36
Titulek: Bez titulku
Autor: Petr
34
Prosím organizátory,aby přesunuli,nebo oddělali poutač u Jirsáka,protože brání ve výhledu do křižovatky od Hraběšic.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o dvě volné vstupenky do Šumperského muzea, kde 25. července proběhne Prázdninový den. Malé návštěvníky čekají vědomostní a dovednostní úkoly při dobrodružné cestě za pokladem ve Velké prázdninové herně. V rámci výstavy Nakrájíme, zamícháme, rozšleháme také zjistí, jak šikovnými pomocníky v kuchyni jsou, a sami si vyzkoušejí, jaké to je být kuchařem. Společně nahlédneme pod pokličku nejenom české, ale také evropské kuchyně. Kdo chce čelit kulinářským výzvám a k tomu se skvěle bavit nesmí chybět. Můžete být se svými dětmi u toho, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

V jakém duchu se ponese letošní Prázdninový den v Muzeu Šumperk?
A. Historickém
B. Kulinářském
C. Elegantním

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné dvojvstupenky na koncert pokračujících Klášterních hudebních slavností, konaný 11. července v Rapotíně vyhráli: O. Dvořák z Velkých Losin, J. Holínová z Bludova, J. Haramia a J. Růžičková ze Šumperka. Blahopřejeme! Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.

Volné dvojvstupenky na závěrečný koncert v Šumperku, konaný 26. července v Klášterním kostele vyhráli: Jitka Klaclová, Marcela Haramiová a Martin Kulhaj ze Šumperka. Blahopřejeme! O výhru se přihlaste při vstupu do kostela.