Běh od Sanatorky

Běh od Sanatorky Šumperk - Ve středu 17. září vyběhli na trať od Sanatorky běžci a běžkyně. Počasí posledních dnů nebylo zrovna přívětivé, a tak se na start postavilo jen 49 dospělých závodníků a 18 prcků.
Některé kategorie tak nezaplnili ani všechna  bednová místa.  Sami v kategorii a také sami na bedně tak skončily Zdeňka Tonová či Maky Paloncýová. "Maky přiběhla myslím poslední,  ale řada běžců jí  běžela od rybníka naproti a pak běželi všichní s ní do cíle. V cíli měla mohutnou podporu, bylo to milé a byla vlastně vítěz," popsala pohodový závěr  jedna z neběžkyň.

Tlačenice byla jen na stupních vítězů Juniorek. Stejně jako minulý týden doběhly ve stejný čas  53 min. Hanička Janů, Aneta Vozdová a Šárka Hnilicová. Dnes se k nim přidala ještě Pavča Mátlová.
Organizátorům tak přidělávají starosti a to nejen organizátorům Chlapáka, protože stejný čas si vyběhly na víkendových závodech orientačního běhu.

Maxmilián Weinlich  a Laďa Drážný závod vzdali pro zranění nohy.

V dalších závodech podzimního Chlapáka nastává malá změna v termínech. Příští týden se běží Kašpicův běh a Šumperská hodinovka až následující týden.

13. Kašpicův běh (5. ročník)
Datum:  24. září, středa
Místo: „Pod Lovákem“ – silnice ze Šumperka na Bohdíkov
Pořadatel: SKI klub Šumperk - Tomáš Kašpar (604 717 282)
Start: 17:00 hodin. Popis: lesní běh, mírně zvlněný profil, 8 km hromadný start
Vložený závod: 14. Šumperský prcek – 2 km

14. Šumperská hodinovka (17. ročník)
Datum: 1. října, středa
Místo: Šumperk - Tyršův stadion
Pořadatel: KVS Šumperk – Maria Paloncýová ( paloncyova.maria@seznam.cz,  604 813 932)

• Knápek Lubomír,  Moravolen Šumperk
  • Fleischman Jan,  Sbor apošt. církve Záb.

18. Kohout Tomáš 1992 12.47

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.9.2008 10:29
Titulek: Pravopisné chyby
Autor: anonim
57
Možná by stálo za to, článek si po sobě přečíst a zopakovat si i/y...
Reagovat

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).