SPORT

Basketbalový oddíl z Mohelnice oslaví šedesátku, sobotní narozeninová párty se natáhne na celý den

15. května 2019, 13:00, Petr Fišer
Basketbalový oddíl z Mohelnice oslaví šedesátku, sobotní narozeninová párty se natáhne na celý den Mohelnice – Basketbal v Mohelnici oslaví šedesáté výročí od založení oddílu. Sobota 18. května bude v hale na Mlýnské ulici patřit setkání současných a bývalých hráčů.

 V rámci nabitého programu, který se od ranního úvodu natáhne až do páté hodiny podvečerní, se postupně představí všechna družstva hrající pod hlavičkou TJ MEZ. Součástí příjemně stráveného dne bude i utkání bývalých a starších pardálů. Všechno završí přátelské večerní posezení, k němuž dojde od 18 hodin. Odchovancem mohelnické košíkové, jejíž mužské áčko v posledních letech působí na úrovni středomoravské ligy, je současný kapitán české reprezentace Pavel Pumprla. „Na exhibiční zápasy zveme širokou veřejnost. Občerstvení bude zajištěno, vstup je zdarma,“ lákal diváky do hlediště klubový funkcionář a trenér Pavel Miketa.
KONTAKTNÍ E-MAIL: Pavel.Miketa@seznam.cz
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Dveře nové interaktivní výstavy v zábřežském muzeu jsou otevřeny. "Hrátky s penězi" návštěvníky seznámí s historickým vývojem platidel – od předmincovních forem přes kovové mince až po vznik papírových bankovek – a připomene i loňské výročí vzniku československé koruny. Vše je prezentováno názorně s množstvím interaktivních prvků. Můžete být s dětmi u toho, když správně zodpovíte připravenou otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování.

Kolikáté výročí vzniku československé koruny loni proběhlo?
A) 80.
B) 90.
C) 100.
Odpovědi posílejte jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na koncert gentlemanů v cylindrech ze 4TETU, kteří vystoupí v Zábřehu ve čtvrtek 20. února, vyhrává Hana D. z Kosova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.