SPORT

Basketbalový oddíl z Mohelnice oslaví šedesátku, sobotní narozeninová párty se natáhne na celý den

15. května 2019, 13:00, Petr Fišer
Basketbalový oddíl z Mohelnice oslaví šedesátku, sobotní narozeninová párty se natáhne na celý den Mohelnice – Basketbal v Mohelnici oslaví šedesáté výročí od založení oddílu. Sobota 18. května bude v hale na Mlýnské ulici patřit setkání současných a bývalých hráčů.

 V rámci nabitého programu, který se od ranního úvodu natáhne až do páté hodiny podvečerní, se postupně představí všechna družstva hrající pod hlavičkou TJ MEZ. Součástí příjemně stráveného dne bude i utkání bývalých a starších pardálů. Všechno završí přátelské večerní posezení, k němuž dojde od 18 hodin. Odchovancem mohelnické košíkové, jejíž mužské áčko v posledních letech působí na úrovni středomoravské ligy, je současný kapitán české reprezentace Pavel Pumprla. „Na exhibiční zápasy zveme širokou veřejnost. Občerstvení bude zajištěno, vstup je zdarma,“ lákal diváky do hlediště klubový funkcionář a trenér Pavel Miketa.
KONTAKTNÍ E-MAIL: Pavel.Miketa@seznam.cz
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o dvě volné vstupenky do Šumperského muzea, kde 25. července proběhne Prázdninový den. Malé návštěvníky čekají vědomostní a dovednostní úkoly při dobrodružné cestě za pokladem ve Velké prázdninové herně. V rámci výstavy Nakrájíme, zamícháme, rozšleháme také zjistí, jak šikovnými pomocníky v kuchyni jsou, a sami si vyzkoušejí, jaké to je být kuchařem. Společně nahlédneme pod pokličku nejenom české, ale také evropské kuchyně. Kdo chce čelit kulinářským výzvám a k tomu se skvěle bavit nesmí chybět. Můžete být se svými dětmi u toho, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

V jakém duchu se ponese letošní Prázdninový den v Muzeu Šumperk?
A. Historickém
B. Kulinářském
C. Elegantním

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné dvojvstupenky na koncert pokračujících Klášterních hudebních slavností, konaný 11. července v Rapotíně vyhráli: O. Dvořák z Velkých Losin, J. Holínová z Bludova, J. Haramia a J. Růžičková ze Šumperka. Blahopřejeme! Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.

Volné dvojvstupenky na závěrečný koncert v Šumperku, konaný 26. července v Klášterním kostele vyhráli: Jitka Klaclová, Marcela Haramiová a Martin Kulhaj ze Šumperka. Blahopřejeme! O výhru se přihlaste při vstupu do kostela.