SPORT

Basketbalový oddíl z Mohelnice oslaví šedesátku, sobotní narozeninová párty se natáhne na celý den

15. května 2019, 13:00, Petr Fišer
Basketbalový oddíl z Mohelnice oslaví šedesátku, sobotní narozeninová párty se natáhne na celý den Mohelnice – Basketbal v Mohelnici oslaví šedesáté výročí od založení oddílu. Sobota 18. května bude v hale na Mlýnské ulici patřit setkání současných a bývalých hráčů.

 V rámci nabitého programu, který se od ranního úvodu natáhne až do páté hodiny podvečerní, se postupně představí všechna družstva hrající pod hlavičkou TJ MEZ. Součástí příjemně stráveného dne bude i utkání bývalých a starších pardálů. Všechno završí přátelské večerní posezení, k němuž dojde od 18 hodin. Odchovancem mohelnické košíkové, jejíž mužské áčko v posledních letech působí na úrovni středomoravské ligy, je současný kapitán české reprezentace Pavel Pumprla. „Na exhibiční zápasy zveme širokou veřejnost. Občerstvení bude zajištěno, vstup je zdarma,“ lákal diváky do hlediště klubový funkcionář a trenér Pavel Miketa.
KONTAKTNÍ E-MAIL: Pavel.Miketa@seznam.cz
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Rejem o tři lístky na film Rocketman.Životní příběh hudební legendy Eltona Johna, vinoucí se od jeho hudebních začátků až na samotný vrchol, protkaný jeho největšími hity. Režie se ujal Dexter Fletcher, který stál za dokončením filmu Bohemian Rhapsody. Šumperské kino OKO ho promítá ve čtvrtek 30. května. Můžete být u toho, pokud odpovíte správně na soutěžní otázku. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:
V hlavní roli Eltona Johna zazáří Taron Egerton. V jakém kresleném filmu si Eltona Johna již zazpíval

A) Tajný život mazlíčků
B) Ledová královna
C) Zpívej

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESU na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky pro třikrát dvě osoby na zahajovací koncert festivalu Klášterní hudební slavnosti 2019 konaný v šumperském Domě kultury 7. června, vyhrávají: L. Odehnalová z Kolšova, M. Kulhaj ze Šumperka a Z. Trhalová ze Zábřeha. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně DK.