ZPRÁVY

Babička z Jindřichova si připila na 102. narozeniny

13. ledna 2015, 00:00, redakce
Babička z Jindřichova si připila na 102. narozeniny Jindřichov - Marie Rychlá jakožto nejstarší obyvatelka Jindřichova nedávno oslavila už 102. narozeniny.
 
 Při té příležitosti se setkala s Drahomírem Muroněm (89 let), který je nejstarším mužem Jindřichova. Oba senioři překvapili bystrým duchem a dobrou náladou. „Tak dáme si čtvrtéčku, ne?“ pronesla při oslavě významného životního jubilea zmiňovaná stařenka.


Foto: Jiří Málek


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 13.1.2015 14:35
Titulek: Babičce také přeji zdraví.
Autor: Fánek
119
113
A co je také dobré pro zdraví mimo gothajského salámu? Nečíst úvodník TÝDEN č.2/2015 na titulní stránce od pana Kratochvíla. Protože zapomněl na tsunami, nálet kobylek a očekávaný výbuch sopky na Senové. Lepší úvodník nemělo za totáče ani Rudé Právo na 1.máje.
Reagovat
Datum: 14.1.2015 08:08
Titulek: Velké blahopřání
Autor: Simka
115
119
Připojuji se k velké gratulaci paní Marušce, hlavně pevné zdravíčko a veselou mysl, je to až neuvěřitelné! Tak dáme si čtvrtéčku,né?! Na zdraví paní Marie, smekám před vámi a přeji Vám jen to nejlepší.
Reagovat
Datum: 14.1.2015 14:25
Titulek: Bylo mi ctí
Autor: Jiří Málek
98
109
Ano, bylo mi ctí se připojit k paní Daně Kochanové, zastupující OÚ v Jindřichově, a popřát paní Rychlé osobně. Příjemné setkání s příjemnými lidmi. Moc děkuji za spolupráci. Jiří Málek
Více foto z blahopřání: http://jirimalekfoto.cz/gallery/jubilantka/thumb.html
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).