ZPRÁVY

Babička z Jindřichova si připila na 102. narozeniny

13. ledna 2015, 00:00, redakce
Babička z Jindřichova si připila na 102. narozeniny Jindřichov - Marie Rychlá jakožto nejstarší obyvatelka Jindřichova nedávno oslavila už 102. narozeniny.
 
 Při té příležitosti se setkala s Drahomírem Muroněm (89 let), který je nejstarším mužem Jindřichova. Oba senioři překvapili bystrým duchem a dobrou náladou. „Tak dáme si čtvrtéčku, ne?“ pronesla při oslavě významného životního jubilea zmiňovaná stařenka.


Foto: Jiří Málek


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 13.1.2015 14:35
Titulek: Babičce také přeji zdraví.
Autor: Fánek
63
A co je také dobré pro zdraví mimo gothajského salámu? Nečíst úvodník TÝDEN č.2/2015 na titulní stránce od pana Kratochvíla. Protože zapomněl na tsunami, nálet kobylek a očekávaný výbuch sopky na Senové. Lepší úvodník nemělo za totáče ani Rudé Právo na 1.máje.
Reagovat
Datum: 14.1.2015 08:08
Titulek: Velké blahopřání
Autor: Simka
72
Připojuji se k velké gratulaci paní Marušce, hlavně pevné zdravíčko a veselou mysl, je to až neuvěřitelné! Tak dáme si čtvrtéčku,né?! Na zdraví paní Marie, smekám před vámi a přeji Vám jen to nejlepší.
Reagovat
Datum: 14.1.2015 14:25
Titulek: Bylo mi ctí
Autor: Jiří Málek
68
Ano, bylo mi ctí se připojit k paní Daně Kochanové, zastupující OÚ v Jindřichově, a popřát paní Rychlé osobně. Příjemné setkání s příjemnými lidmi. Moc děkuji za spolupráci. Jiří Málek
Více foto z blahopřání: http://jirimalekfoto.cz/gallery/jubilantka/thumb.html
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).