SPORT

Babí léto oživí PRO KENNEX - FERONA CUP

10. září 2008, 10:49, -mar-
Šumperk - Známý tenisový turnaj veteránů, osobností a podnikatelů se i letos v babím létě odehraje na šumperských kurtech.
Ve dnech 19.- 21. září 2008 se bude konat již 21. ročník tradičního tenisového turnaje osobností PRO KENNEX - FERONA CUP 2008. Turnaj se bude konat v areálu tenisových dvorců TJ Sokol Šumperk u Nemocnice a zúčastní se opět celá řada známých osobností sportovního, kulturního a politického života.

V letošním roce je přislíbena účast bývalých tenisových reprezentantů v čele se šumperskými rodáky bratry Huťkovými, dále Jiří Hřebec, Fr. Pála a další.

Ze známých osobností pak potvrdili účast tradiční hosté - Josef Náhlovský, Josef Mladý, Karel Šíp, Zdeněk Merta, Věra Martinová a Vašo Patejdl. Někteří z nich pak vystoupí v sobotu odpoledne i v kulturním programu přímo na kurtech.


Program turnaje:

Pátek   19.9. - 14,00 hod. - zahájení turnaje internacionálů
Sobota 20.9. - 09,30 hod. - zahájení turnaje osobností a internacionálů
                          15,00 hod. - kulturní vystoupení umělců a tanečního souboru Tornádo
Neděle 21.9. - 10,00 hod. - finálová utkání


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na festival JAZZ IN HALL, který se uskuteční v sobotu 7. října v tenisové hale v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na jazzový festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Která populární zpěvačka ozdobí letošní program festivalu Jazz in Hall?

A) Petra Janů
B) Jitka Zelenková
C) Leona Machálková

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Hana Burešová ze Šumperka, Vlaďka Jančíková ze Sudkova, Eva Mazáková z Bludova, Vlasta Minářová z Postřelmova a Jarmila Papuková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).