SPORT

Babí léto oživí PRO KENNEX - FERONA CUP

10. září 2008, 10:49, -mar-
Šumperk - Známý tenisový turnaj veteránů, osobností a podnikatelů se i letos v babím létě odehraje na šumperských kurtech.
Ve dnech 19.- 21. září 2008 se bude konat již 21. ročník tradičního tenisového turnaje osobností PRO KENNEX - FERONA CUP 2008. Turnaj se bude konat v areálu tenisových dvorců TJ Sokol Šumperk u Nemocnice a zúčastní se opět celá řada známých osobností sportovního, kulturního a politického života.

V letošním roce je přislíbena účast bývalých tenisových reprezentantů v čele se šumperskými rodáky bratry Huťkovými, dále Jiří Hřebec, Fr. Pála a další.

Ze známých osobností pak potvrdili účast tradiční hosté - Josef Náhlovský, Josef Mladý, Karel Šíp, Zdeněk Merta, Věra Martinová a Vašo Patejdl. Někteří z nich pak vystoupí v sobotu odpoledne i v kulturním programu přímo na kurtech.


Program turnaje:

Pátek   19.9. - 14,00 hod. - zahájení turnaje internacionálů
Sobota 20.9. - 09,30 hod. - zahájení turnaje osobností a internacionálů
                          15,00 hod. - kulturní vystoupení umělců a tanečního souboru Tornádo
Neděle 21.9. - 10,00 hod. - finálová utkání


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.