ZPRAVODAJSTVÍ

Autobusové nádraží bude v provozu začátkem října. Stavba má zpoždění

25. září 2018, 15:00, jak
Mohelnice – Ačkoli stavební práce na autobusovém nádraží v Mohelnici míří do finále, hotovo ještě stále není. Podle místní radnice by autobusy na nových nástupištích měly začít zastavovat začátkem října. Město za nový „autobusák“ zaplatilo desítky miliónů korun. Původní plán přitom počítal s tím, že v těchto dnech už bude stavba v provozu.

 „Bohužel se realizace natáhla, a to také kvůli komplikacím při výběrovém řízení na zhotovitele stavby. V těchto dnech probíhají dokončovací práce a dělníci odstraňují nedostatky, které jsme při kontrolách našli,“ informoval starosta Mohelnice Pavel Kuba.
Autobusy by podle aktualizovaného harmonogramu měly na novém nádraží začít stavět k 1. říjnu. Součástí nového komplexu je také rozsáhlé podzemní parkoviště, které v centru města výrazně ulehčí řidičům.
Přestavbu autobusového nádraží chystá také Šumperk. Stavební práce by se zde měly rozeběhnout příští rok a budou zahrnovat i přilehlý prostor vlakového přednádraží.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou romantickou komedii LÉTO S GENTLEMANEM, kterou šumperské kino Oko uvádí od 14. do 25. února. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární český herec napsal scénář k filmu Léto s gentlemanem?

A) Jaromír Hanzlík
B) Jiří Bartoška
C) Ondřej Vetchý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební a taneční přehlídku KELTSKÝ VEČER, která se uskuteční v DK Šumperk v sobotu 16. února, vyhráli Alena Turková z Bratrušova, Ivana Tomášková ze Svébohova, Jana Koníčková z Rudy nad Moravou, Elena Hřebáčková ze Šumperka a Josef Haramia ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhru si vyzvedněte v pokladně kina OKO v Šumperku.