ZPRAVODAJSTVÍ

Autobusové nádraží bude v provozu začátkem října. Stavba má zpoždění

25. září 2018, 15:00, jak
Mohelnice – Ačkoli stavební práce na autobusovém nádraží v Mohelnici míří do finále, hotovo ještě stále není. Podle místní radnice by autobusy na nových nástupištích měly začít zastavovat začátkem října. Město za nový „autobusák“ zaplatilo desítky miliónů korun. Původní plán přitom počítal s tím, že v těchto dnech už bude stavba v provozu.

 „Bohužel se realizace natáhla, a to také kvůli komplikacím při výběrovém řízení na zhotovitele stavby. V těchto dnech probíhají dokončovací práce a dělníci odstraňují nedostatky, které jsme při kontrolách našli,“ informoval starosta Mohelnice Pavel Kuba.
Autobusy by podle aktualizovaného harmonogramu měly na novém nádraží začít stavět k 1. říjnu. Součástí nového komplexu je také rozsáhlé podzemní parkoviště, které v centru města výrazně ulehčí řidičům.
Přestavbu autobusového nádraží chystá také Šumperk. Stavební práce by se zde měly rozeběhnout příští rok a budou zahrnovat i přilehlý prostor vlakového přednádraží.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 9. a 20. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jakou barvu oblečení nosí Pat a Mat?

A) žlutou a modrou
B) žlutou a zelenou
C) žlutou a červenou

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Po dvou vstupenkách na akustický koncert skupiny FLEKSIBLE, která vystoupí v šumperském divadle 4. prosince, vyhráli Lenka Čermáková ze Šumperka a Bohumila Dolečková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Divadla Šumperk.