ZPRÁVY

Ať je na co chytnout!

1. července 2014, 06:36, téma ÚVODNÍK, Ondřej Polák
Ženy kolem mě svádí nekonečný boj s dietou. Hubnutí do plavek je fenomén, se kterým zápasí kdejaká dívka, žena i starší dáma. Vlastně už hned po vánočním obžerství začínají experimentovat se zaručenými recepty, jak ze sebe do léta udělat Angelinu Jolie, a střídají diety častěji než Mohelnice starosty.

Přitom si dlouhé roky dělám nepravidelný, čistě amatérský průzkum mezi kamarády a s drtivou většinou se shodnu na tom, že kdybychom si měli vybrat, tak raději ženu se zadkem jak pivovarský valach, než takové ty vyzáblé třasořitky s pozadím vietnamského prodejce.

Milé dámy, přestaňte se mučit semínky, lektvary a šťávami, stejně je vaše postava předem nakreslená matkou přírodou, respektive metabolizmem a genetickou výbavou. Raději si v klidu a bez komplexů užívejte radosti začínajícího léta včetně grilovaček, jahodových buchet a zmrzlin. My chlapi jsme stejně radši, když je na co si chytnout, než když nás tlačí kosti do třísel.

Na stejné téma
Dotace, nebo život!, 28. března 2017
E.(E.)T. - Mimozemšťan, 29. listopadu 2016
Život ve stínu, 11. srpna 2015
Nenechte se vysát!, 28. dubna 2015


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 1.7.2014 07:35
Titulek: dobrý...
Autor: aNONYM
165
126
:-)))
Reagovat
Datum: 1.7.2014 15:19
Titulek: Nic moc
Autor: kinderman
106
117
Prázdninový plk, předzvěst blížící se okurkové sezóny. Dal bych si pozor na to "pozadí vietnamského prodejce"- pamatuji si, jak jeden sportovní komentátor při přímém přenosu označil těsné vítězství "jak o prsa čínské závodnice" a měl z toho docela polízanici v době, která zdaleka nebyla tak politicky hyperkorektní, jako je dnes.
Reagovat
Datum: 2.7.2014 01:53
Titulek: Bez titulku
Autor: érobik
138
152
no fat chicks!!!
Reagovat
Datum: 9.7.2014 08:29
Titulek: všeobecně Bez titulku
Autor: obecně
167
To je všechno hezké, je to taková útěcha, ale štíhlá (ne podvýživa)žena vypadá pěkně, každé oblečení jí sedne a my "baculky", co s tím nic neuděláme, tak se také utěšujeme a říkáme: "raděj taková, než nemocná".Ještě je takový příjemný výraz p l n o š t í h l á. A vůbec by bylo nejlepší, kdyby se to stále neřešilo........ano.....jsme takové...........jaké jsme.
Reagovat

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).