ZPRÁVY

Ať je na co chytnout!

1. července 2014, 06:36, téma ÚVODNÍK, Ondřej Polák
Ženy kolem mě svádí nekonečný boj s dietou. Hubnutí do plavek je fenomén, se kterým zápasí kdejaká dívka, žena i starší dáma. Vlastně už hned po vánočním obžerství začínají experimentovat se zaručenými recepty, jak ze sebe do léta udělat Angelinu Jolie, a střídají diety častěji než Mohelnice starosty.

Přitom si dlouhé roky dělám nepravidelný, čistě amatérský průzkum mezi kamarády a s drtivou většinou se shodnu na tom, že kdybychom si měli vybrat, tak raději ženu se zadkem jak pivovarský valach, než takové ty vyzáblé třasořitky s pozadím vietnamského prodejce.

Milé dámy, přestaňte se mučit semínky, lektvary a šťávami, stejně je vaše postava předem nakreslená matkou přírodou, respektive metabolizmem a genetickou výbavou. Raději si v klidu a bez komplexů užívejte radosti začínajícího léta včetně grilovaček, jahodových buchet a zmrzlin. My chlapi jsme stejně radši, když je na co si chytnout, než když nás tlačí kosti do třísel.

Na stejné téma
Dotace, nebo život!, 28. března 2017
E.(E.)T. - Mimozemšťan, 29. listopadu 2016
Život ve stínu, 11. srpna 2015
Nenechte se vysát!, 28. dubna 2015


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 1.7.2014 07:35
Titulek: dobrý...
Autor: aNONYM
199
172
:-)))
Reagovat
Datum: 1.7.2014 15:19
Titulek: Nic moc
Autor: kinderman
157
162
Prázdninový plk, předzvěst blížící se okurkové sezóny. Dal bych si pozor na to "pozadí vietnamského prodejce"- pamatuji si, jak jeden sportovní komentátor při přímém přenosu označil těsné vítězství "jak o prsa čínské závodnice" a měl z toho docela polízanici v době, která zdaleka nebyla tak politicky hyperkorektní, jako je dnes.
Reagovat
Datum: 2.7.2014 01:53
Titulek: Bez titulku
Autor: érobik
198
251
no fat chicks!!!
Reagovat
Datum: 9.7.2014 08:29
Titulek: všeobecně Bez titulku
Autor: obecně
208
192
To je všechno hezké, je to taková útěcha, ale štíhlá (ne podvýživa)žena vypadá pěkně, každé oblečení jí sedne a my "baculky", co s tím nic neuděláme, tak se také utěšujeme a říkáme: "raděj taková, než nemocná".Ještě je takový příjemný výraz p l n o š t í h l á. A vůbec by bylo nejlepší, kdyby se to stále neřešilo........ano.....jsme takové...........jaké jsme.
Reagovat