SPORT

Asperky se doma utkají s mistryněmi

12. prosince 2012, 16:16, téma FLORBAL, Michal Šíma
Asperky se doma utkají s mistryněmi Šumperk – Po prohře 7:2 s pražskými Bohemians přivítají ženy FbC COQUI Asper Šumperk v neděli na palubovce haly šumperského gymnázia několikanásobné mistryně Herbadent SJM Praha 11. Přijďte podpořit šumperské florbalistky v boji se silnými soupeřkami. Na konci článku je k dispozici volná vstupenka na toto utkání.
Asperky tímto zápasem zakončí šňůru tří utkání s favoritkami celé soutěže. „V utkání ve třetím kole v Praze jsme s Herbadentem díky výborně chytající Davidové a koncentrované defenzivě drželi až do poloviny utkání vyrovnaný stav. Ve druhé polovině došlo ke ztrátě soustředění a sil, což se okamžitě projevilo na konečném stavu utkání,“ řekl trenér Michal Marošek.

Šumperk bude mít ovšem nyní výhodu domácího prostředí. „Věřím, že budeme navzdory oslabení týmu způsobené nemocemi hrát koncentrovaněji, a to už od začátku utkání. Budeme se snažit hrát celý zápas s maximálním úsilím, což bude proti Herbadentu velmi těžké. Našim přáním je mít opravdu dobrou diváckou kulisu, jakou jsme zažili ve finále první ligy minulý rok,“ doplnil Marošek. 

Asperkám může k lepšímu výsledku pomoci i fakt, že Herbadent již není tým s aurou nepřemožitelných jako tomu bylo v minulých sezónách. Letos už dvakrát poznal hořkost porážky. I přes předsezónní četné odchody se družstvo z pražského Jižního města postupně sehrává a ukazuje, že chuť vyhrávat stále má a že nebude chtít slevit z ambicí hrát o titul v dubnovém superfinále. Tým táhnou především nejzkušenější hráčka Denisa Billá a kapitánka Dominika Šteglová.

Přibrzdit tento znovu se rozjíždějící se stroj na tituly nebude pro hráčky Šumperka nic lehkého, ale s přispěním diváků určitě o něco snazší. „Máme jedno z nejlepších publik. Není náhodou, že doma dosahujeme lepších výsledků než venku. Na zápas s Libercem přišlo bohužel méně lidí a začátek se nám nepodařil, tak snad proti Herbadentu bude návštěva větší a my se odvděčíme dobrým výkonem," uvedla útočnice Asperu Tereza Hrušková.

Zápas začíná v neděli 16. prosince v 15 hodin a kromě nejlepšího českého ženského florbalu, který můžou tuzemské hráčky nabídnout, pořadatelé připravili pro příchozí řadu dalších překvapení.
 
FbC COQUI Asper Šumperk vs. Herbadent SJM Praha 11
16. 12. 2012, 15.00, SH Gymnázium Šumperk
 
Volná vstupenka:  Vstupenku stačí stáhnout, vytisknout a přijít na utkání (platí pro dvě osoby). 

 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).