SPORT

Asperáci musí dotahovat manko, v sobotu je čeká barážová odveta

29. dubna 2014, 19:14, téma FLORBAL, Petr Fišer
Asperáci musí dotahovat manko, v sobotu je čeká barážová odveta Petrovice - Florbalisté Šumperka rozehráli baráž o druhou juniorskou ligu. V ošidné přetahované „kdo s koho“ je první ze dvou zápasů čekal v severomoravských Petrovicích.

I když v napínavém nedělním střetnutí prakticky neustále vedli - ve dvou případech dokonce o dva góly (2:0, 4:2) - v domácí odvetě budou dotahovat těsnou ztrátu. O jejich porážce rozhodla petrovická branka šestnáct vteřin před koncem. "Vzhledem k průběhu a vývoji je to obrovská škoda, ale teď už s tím nic nenaděláme. Jestli chceme postoupit, musíme v sobotu vyhrát o dva góly," pronesl smířeně trenér porážených Jiří Trávníček.


BARÁŽ JUNIORŮ

PETROVICE - ASPER ŠUMPERK 5:4 (0:2,2:2,3:0). Góly Asperu: Jáně 2, Venouš 2.
ODVETA: Sobota 3. května: 15.00 Šumperk - Petrovice (SH na gymnáziu).


Foto: Petr Fišer
Florbalová sezona pomalu vrcholí, zbývá dořešit poslední otázky.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.