SPORT

Asperáci musí dotahovat manko, v sobotu je čeká barážová odveta

29. dubna 2014, 19:14, téma FLORBAL, Petr Fišer
Asperáci musí dotahovat manko, v sobotu je čeká barážová odveta Petrovice - Florbalisté Šumperka rozehráli baráž o druhou juniorskou ligu. V ošidné přetahované „kdo s koho“ je první ze dvou zápasů čekal v severomoravských Petrovicích.

I když v napínavém nedělním střetnutí prakticky neustále vedli - ve dvou případech dokonce o dva góly (2:0, 4:2) - v domácí odvetě budou dotahovat těsnou ztrátu. O jejich porážce rozhodla petrovická branka šestnáct vteřin před koncem. "Vzhledem k průběhu a vývoji je to obrovská škoda, ale teď už s tím nic nenaděláme. Jestli chceme postoupit, musíme v sobotu vyhrát o dva góly," pronesl smířeně trenér porážených Jiří Trávníček.


BARÁŽ JUNIORŮ

PETROVICE - ASPER ŠUMPERK 5:4 (0:2,2:2,3:0). Góly Asperu: Jáně 2, Venouš 2.
ODVETA: Sobota 3. května: 15.00 Šumperk - Petrovice (SH na gymnáziu).


Foto: Petr Fišer
Florbalová sezona pomalu vrcholí, zbývá dořešit poslední otázky.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).