SPORT

Asperáci musí dotahovat manko, v sobotu je čeká barážová odveta

29. dubna 2014, 19:14, téma FLORBAL, Petr Fišer
Asperáci musí dotahovat manko, v sobotu je čeká barážová odveta Petrovice - Florbalisté Šumperka rozehráli baráž o druhou juniorskou ligu. V ošidné přetahované „kdo s koho“ je první ze dvou zápasů čekal v severomoravských Petrovicích.

I když v napínavém nedělním střetnutí prakticky neustále vedli - ve dvou případech dokonce o dva góly (2:0, 4:2) - v domácí odvetě budou dotahovat těsnou ztrátu. O jejich porážce rozhodla petrovická branka šestnáct vteřin před koncem. "Vzhledem k průběhu a vývoji je to obrovská škoda, ale teď už s tím nic nenaděláme. Jestli chceme postoupit, musíme v sobotu vyhrát o dva góly," pronesl smířeně trenér porážených Jiří Trávníček.


BARÁŽ JUNIORŮ

PETROVICE - ASPER ŠUMPERK 5:4 (0:2,2:2,3:0). Góly Asperu: Jáně 2, Venouš 2.
ODVETA: Sobota 3. května: 15.00 Šumperk - Petrovice (SH na gymnáziu).


Foto: Petr Fišer
Florbalová sezona pomalu vrcholí, zbývá dořešit poslední otázky.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).