SPORT

Asperáci musí dotahovat manko, v sobotu je čeká barážová odveta

29. dubna 2014, 19:14, téma FLORBAL, Petr Fišer
Asperáci musí dotahovat manko, v sobotu je čeká barážová odveta Petrovice - Florbalisté Šumperka rozehráli baráž o druhou juniorskou ligu. V ošidné přetahované „kdo s koho“ je první ze dvou zápasů čekal v severomoravských Petrovicích.

I když v napínavém nedělním střetnutí prakticky neustále vedli - ve dvou případech dokonce o dva góly (2:0, 4:2) - v domácí odvetě budou dotahovat těsnou ztrátu. O jejich porážce rozhodla petrovická branka šestnáct vteřin před koncem. "Vzhledem k průběhu a vývoji je to obrovská škoda, ale teď už s tím nic nenaděláme. Jestli chceme postoupit, musíme v sobotu vyhrát o dva góly," pronesl smířeně trenér porážených Jiří Trávníček.


BARÁŽ JUNIORŮ

PETROVICE - ASPER ŠUMPERK 5:4 (0:2,2:2,3:0). Góly Asperu: Jáně 2, Venouš 2.
ODVETA: Sobota 3. května: 15.00 Šumperk - Petrovice (SH na gymnáziu).


Foto: Petr Fišer
Florbalová sezona pomalu vrcholí, zbývá dořešit poslední otázky.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).