SPORT

Asper znovu neúspěšný v Havířově

6. listopadu 2010, 19:55, téma FLORBAL, Michal Šíma
Havířov - Již pod lehkým tlakem cestovali šumperští florbalisté k pátému a šestému zápasu třetí ligy do Havířova.
 Asper má totiž na kontě jen tři body a bohužel svou chudou sbírku nerozšířil ani tentokrát. Jako první se postavil Šumperku slabší soupeř, a to ČSKA Ostrava. Nováček soutěže však vstoupil do utkání lépe a nekoncentrovanou obranu hostů potrestal dvěma rychlými góly. Vzápětí však snížil Pudil, leč na straně ČSAK byl zanedlouho opět dvoubrankový náskok. Těsně před přestávkou ještě snížil šťastnou trefou Šíma, avšak stejný obrázek hry se opakoval i v dalších dvou třetinách. Asper pouze dotahoval a Ostrava nakonec zvítězila 7:5 díky gólu do prázdné branky při šumperské power-play.

ČSKA Ostrava - FBC Asper Šumperk  7:5

 
Podobný vývoj mělo i druhé utkání proti rezervě extraligového Remedicum Ostrava. Zkušení hráči z Ostravy sice nepodali příliš kvalitní výkon, leč svojí vyzrálostí přehráli zbrklé a chybující florbalisty Asperu. Šumperk, i přes úvodní gól Trávníčka, po většinu zápasu dotahoval a s porážkou již nehnulo ani vzepětí ve druhé třetině, kdy Asper rychle snížil z 2:5 na 4:5 a dostal Remedicum pod tlak, z něhož však vyrovnávací branka nepřišla.


FBC Remedicum Ostrava B - FBC Asper Šumperk  7:4


Asper tak znovu odjíždí z Havířova s prázdnou a nyní se již dá otevřeně hovořit o krizi, která musí být překonána, aby se v Šumperku hrála kvalitní 3. liga i příští sezónu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.