KULTURA

Anna K zazpívá svoje největší hity

14. března 2009, 00:57, rejdakce, anna-k.cz
Anna K zazpívá svoje největší hity Zábřeh - Na dlouho očekávané turné, původně plánované na podzim minulého roku, vyrazila začátkem března zpěvačka Anna K. Na celkem dvanácti koncertech ji jako host doprovodí objev roku v anketách Zlatý slavík a Deska roku 2008, Marek Ztracený.
Jednou ze zastávek turné s názvem Aukro Best Of Tour bude také kulturní dům v Zábřehu, kde Anna K vystoupí spolu se svou kapelou v pátek 20. března. Příznivci několikanásobné Zpěvačky roku se tak i v Zábřehu dočkají jejích největších hitů (Nebe, Nelítám nízko, Já nezapomínám) nedávno vydaných na jubilejním výběrovém albu BEST OF 93-07, jímž Anna K oslavila patnácté výročí své sólové kariéry. „V muzice Anny K si to své najdou jak milovníci rocku, tak i popu a nezřídka i obdivovatelé modernějších zvuků,“ zve na koncert Vratislav Jarmar z pořádající Zábřežské kulturní.
 

foto: David Kraus

Vstupenky na akci lze zakoupit v infocentru v Zábřehu a ve Štítech a v prodejně Darka na mohelnickém náměstí. Jejich cena byla v předprodeji stanovena na 160 Kč, v den koncertu bude vstupenka o 60 korun dražší.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.3.2009 23:15
Titulek: Anna K.
Autor: stan
128
..je cool
Reagovat

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.