KULTURA

Anna K zazpívá svoje největší hity

14. března 2009, 00:57, rejdakce, anna-k.cz
Anna K zazpívá svoje největší hity Zábřeh - Na dlouho očekávané turné, původně plánované na podzim minulého roku, vyrazila začátkem března zpěvačka Anna K. Na celkem dvanácti koncertech ji jako host doprovodí objev roku v anketách Zlatý slavík a Deska roku 2008, Marek Ztracený.
Jednou ze zastávek turné s názvem Aukro Best Of Tour bude také kulturní dům v Zábřehu, kde Anna K vystoupí spolu se svou kapelou v pátek 20. března. Příznivci několikanásobné Zpěvačky roku se tak i v Zábřehu dočkají jejích největších hitů (Nebe, Nelítám nízko, Já nezapomínám) nedávno vydaných na jubilejním výběrovém albu BEST OF 93-07, jímž Anna K oslavila patnácté výročí své sólové kariéry. „V muzice Anny K si to své najdou jak milovníci rocku, tak i popu a nezřídka i obdivovatelé modernějších zvuků,“ zve na koncert Vratislav Jarmar z pořádající Zábřežské kulturní.
 

foto: David Kraus

Vstupenky na akci lze zakoupit v infocentru v Zábřehu a ve Štítech a v prodejně Darka na mohelnickém náměstí. Jejich cena byla v předprodeji stanovena na 160 Kč, v den koncertu bude vstupenka o 60 korun dražší.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.3.2009 23:15
Titulek: Anna K.
Autor: stan
219
..je cool
Reagovat