KULTURA

Aneta přijede rozdávat radost

30. listopadu 2016, 11:00, Ondřej Polák
Aneta přijede rozdávat radost Zábřeh - Před více než deseti lety se zpěvačka Aneta Langerová stala vítězkou prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar. Od té doby prošla úctyhodným uměleckým vývojem, který má dosavadní vrchol v posledním albu Na Radosti a ve stejnojmenném koncertním turné. To pokračuje ve čtvrtek 1. prosince v zábřežském kulturním domě.

 „Celé turné je pro mě nádherný zážitek. Jsem obklopena lidmi, se kterými je mi opravdu dobře. Každé setkání s fanoušky nás nabíjí neskutečnou energií. Snažíme se tu radost lidem vracet," popisuje Aneta.
Ta se pro inspiraci pro novou tvorbu vydala na Šumavu, kde objevila dnes již zaniklou osadu Na Radosti. Místo jí učarovalo a pomohlo přivést na svět desku plnou příběhů.
Propracované aranže a osobitý zpěv Anety Langerové předznamenaly úspěch u fanoušků i kritiků. V anketě Žebřík 2014 se stala zpěvačkou roku a zvítězila i v kategoriích Album a Skladba. Ze čtyř nominací na cenu Akademie populární hudby proměnila všechny v andělské sošky. V následujícím roce získala cenu Anděl za videoklip k písni Tragédie u nás na vsi a ocenění zpěvačka roku v anketě Žebřík.
Na aktuálním turné Anetu doprovází kapela a smyčcové trio, vedle písní z nového alba na něm nechybí ani starší skladby v nových aranžích.
Vstupenky na zábřežský koncert lze zakoupit v šumperské CK Atlas, mohelnické prodejně Darka a v infocentrech v Zábřeze, Štítech a Hanušovicích.


Foto: archiv

Vítězka prvního ročníku soutěže Česko hledá SuperStar Aneta Langerová zazpívá ve čtvrtek v Zábřeze.

 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 30.11.2016 23:18
Titulek: Bez titulku
Autor: Nanosekunda ®
100
Reagovat