KULTURA

Aneta Langerová poprvé v Zábřehu

26. října 2010, 00:00, téma KULTURNÍ ŽIVOT, rejdakce
Aneta Langerová poprvé v Zábřehu Zábřeh - Poté, co loni na podzim vydala Aneta Langerová své třetí sólové album s názvem Jsem, zvítězila hned ve třech kategoriích ankety Žebřík, obhájila prvenství coby zpěvačka roku v cenách TV Óčko a za píseň V bezvětří získala hudební cenu Anděl.
V polovině října pak obsadila druhé místo v soutěži televize MTV, o jejímž udělení rozhodli čeští a slovenští diváci této televize. Kromě toho se zpěvačka brzy pokusí získat přízeň diváků také ve čtvrté řadě soutěže Star Dance…když hvězdy tančí, která startuje 30. října. „Až se lidé dozvědí, že jsem ve StarDance, budou si myslet, že jsem spadla z višně. Myslím, že mě mají zafixovanou jako naprosté poleno. Mohla by to být dobrá výchozí pozice…,“ komentuje svůj start v taneční soutěži Langerová.

Devatenáctého října zpěvačka vyrazila na podzimní část úspěšného turné s názvem Tour 010, kde představuje nové album. Hned druhou zastávkou koncertní šňůry bude kulturní dům v Zábřehu. Zde první vítězka soutěže Česko hledá Superstar vystoupí již v pátek 5. listopadu. „Koncert Anety Langerové startuje ve 20 hodin, prostory kulturního domu však budou otevřeny už o hodinu dříve,“ informoval Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

Předprodej na koncert několikanásobné Zlaté slavice byl již zahájen. Vstupenky za předprodejní cenu 190 korun lze zakoupit v Infocentru v Zábřehu a ve Štítech, mohelnické prodejně Darka a v cestovní agentuře Atlas na Slovanské ulici v Šumperku.
 
  


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na besedu s profesorem MARTINEM HILSKÝM, která se uskuteční v sobotu 9. června v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který půjde na besedu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké prestižní ocenění obdržel profesor Martin Hilský?

A) Řád britského impéria
B) Řád Bílého lva
C) Medaili cti USA

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival BÝT ŽENOU, který se uskuteční v sobotu 26. května v Domě kultury Šumperk, vyhráli Jana Holinková z Bludova, J. Havlíčková ze Šumperka a Jiří Blažek z Petrova nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h).