KULTURA

Aneta Langerová poprvé v Zábřehu

26. října 2010, 00:00, téma KULTURNÍ ŽIVOT, rejdakce
Aneta Langerová poprvé v Zábřehu Zábřeh - Poté, co loni na podzim vydala Aneta Langerová své třetí sólové album s názvem Jsem, zvítězila hned ve třech kategoriích ankety Žebřík, obhájila prvenství coby zpěvačka roku v cenách TV Óčko a za píseň V bezvětří získala hudební cenu Anděl.
V polovině října pak obsadila druhé místo v soutěži televize MTV, o jejímž udělení rozhodli čeští a slovenští diváci této televize. Kromě toho se zpěvačka brzy pokusí získat přízeň diváků také ve čtvrté řadě soutěže Star Dance…když hvězdy tančí, která startuje 30. října. „Až se lidé dozvědí, že jsem ve StarDance, budou si myslet, že jsem spadla z višně. Myslím, že mě mají zafixovanou jako naprosté poleno. Mohla by to být dobrá výchozí pozice…,“ komentuje svůj start v taneční soutěži Langerová.

Devatenáctého října zpěvačka vyrazila na podzimní část úspěšného turné s názvem Tour 010, kde představuje nové album. Hned druhou zastávkou koncertní šňůry bude kulturní dům v Zábřehu. Zde první vítězka soutěže Česko hledá Superstar vystoupí již v pátek 5. listopadu. „Koncert Anety Langerové startuje ve 20 hodin, prostory kulturního domu však budou otevřeny už o hodinu dříve,“ informoval Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

Předprodej na koncert několikanásobné Zlaté slavice byl již zahájen. Vstupenky za předprodejní cenu 190 korun lze zakoupit v Infocentru v Zábřehu a ve Štítech, mohelnické prodejně Darka a v cestovní agentuře Atlas na Slovanské ulici v Šumperku.
 
  


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.