ZPRÁVY

Aleš Malý opět obhájil titul mistra České republiky v orbě

4. října 2012, 08:30, horna
Aleš Malý opět obhájil titul mistra České republiky v orbě Klatovy, Zábřeh – Obhájit titul mistra České republiky v orbě se letos opět podařilo Alešovi Malému. Stalo se tak v poslední zářijovou sobotu v Klatovech na třicátém devátém Mistrovství České republiky v orbě.

I když vyhlášení vítězů pokazil déšť, při samotné soutěži oráčům počasí přálo. Že je jedničkou ve svém oboru, dokázal zábřežský mistr odborného výcviku Střední školy sociální péče a služeb i tentokrát. Již podvanácté získal titul mistr České republiky v orbě oboustranným otočným pluhem. Příští Mistrovství ČR se bude konat v Benešově.


                                
                                    Aleš Malý (první zleva) na MS v orbě 2012 v Chorvatsku


Aleš Malý se jako nejlepší oráč ČR v této disciplíně zúčastnil spolu s Václavem Milíkem z Agros Kojice – nejlepším oráčem ČR v klasickém jednostranném pluhu – Mistrovství světa, které se konalo 14. a 15. září v chorvatském Biogradu na Moru. V soutěži s třatřiceti závodníky obsadil 24. místo, Václav Milík se v konkurenci 28 oráčů umístil na jedenácté příčce.


foto: Společnost pro orbu


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).