ZPRÁVY

Aleš Malý opět obhájil titul mistra České republiky v orbě

4. října 2012, 08:30, horna
Aleš Malý opět obhájil titul mistra České republiky v orbě Klatovy, Zábřeh – Obhájit titul mistra České republiky v orbě se letos opět podařilo Alešovi Malému. Stalo se tak v poslední zářijovou sobotu v Klatovech na třicátém devátém Mistrovství České republiky v orbě.

I když vyhlášení vítězů pokazil déšť, při samotné soutěži oráčům počasí přálo. Že je jedničkou ve svém oboru, dokázal zábřežský mistr odborného výcviku Střední školy sociální péče a služeb i tentokrát. Již podvanácté získal titul mistr České republiky v orbě oboustranným otočným pluhem. Příští Mistrovství ČR se bude konat v Benešově.


                                
                                    Aleš Malý (první zleva) na MS v orbě 2012 v Chorvatsku


Aleš Malý se jako nejlepší oráč ČR v této disciplíně zúčastnil spolu s Václavem Milíkem z Agros Kojice – nejlepším oráčem ČR v klasickém jednostranném pluhu – Mistrovství světa, které se konalo 14. a 15. září v chorvatském Biogradu na Moru. V soutěži s třatřiceti závodníky obsadil 24. místo, Václav Milík se v konkurenci 28 oráčů umístil na jedenácté příčce.


foto: Společnost pro orbu


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.