ZPRÁVY

Aleš Malý opět obhájil titul mistra České republiky v orbě

4. října 2012, 08:30, horna
Aleš Malý opět obhájil titul mistra České republiky v orbě Klatovy, Zábřeh – Obhájit titul mistra České republiky v orbě se letos opět podařilo Alešovi Malému. Stalo se tak v poslední zářijovou sobotu v Klatovech na třicátém devátém Mistrovství České republiky v orbě.

I když vyhlášení vítězů pokazil déšť, při samotné soutěži oráčům počasí přálo. Že je jedničkou ve svém oboru, dokázal zábřežský mistr odborného výcviku Střední školy sociální péče a služeb i tentokrát. Již podvanácté získal titul mistr České republiky v orbě oboustranným otočným pluhem. Příští Mistrovství ČR se bude konat v Benešově.


                                
                                    Aleš Malý (první zleva) na MS v orbě 2012 v Chorvatsku


Aleš Malý se jako nejlepší oráč ČR v této disciplíně zúčastnil spolu s Václavem Milíkem z Agros Kojice – nejlepším oráčem ČR v klasickém jednostranném pluhu – Mistrovství světa, které se konalo 14. a 15. září v chorvatském Biogradu na Moru. V soutěži s třatřiceti závodníky obsadil 24. místo, Václav Milík se v konkurenci 28 oráčů umístil na jedenácté příčce.


foto: Společnost pro orbu


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).