ZPRAVODAJSTVÍ

Agentura Domácí péče Victoria poskytuje v Šumperku domácí zdravotní péči již od roku 1998

27. září 2017, 00:00, redakce, placená reklama
Agentura Domácí péče Victoria poskytuje v Šumperku domácí zdravotní péči již od roku 1998 Domácí péčí je zdravotní péče poskytovaná pacientům na základě doporučení registrujícího praktického lékaře nebo ošetřujícího lékaře při hospitalizaci v jejich vlastním sociálním prostředí. Služba je hrazena ze zdravotního pojištění pacienta.

Agentura Domácí péče Victoria byla založena Mgr. Věrou Kolegarovou. ADP Victoria zahájila svoji činnost v roce 1998 a sídlí přímo v areálu Šumperské nemocnice. Agentura má 4 výjezdní základny: Ruda nad Moravou, Maršíkov, Šumperk a Zábřeh na Moravě. Z těchto základen je rozsah uzemní působnosti dle spádovosti praktických lékařů.
Domácí péče je zaměřena zejména na udržení a podporu zdraví, navrácení zdraví a rozvoj soběstačnosti, zmírňování utrpení nevyléčitelně nemocného člověka a zajištění klidného umírání a smrti. Péči poskytuji registrované sestry s kvalifikací a odbornou způsobilostí. Péče je poskytována 24 hodin 7 dní v týdnu, dle potřeb pacientů a indikované péče lékařem. ADP Victoria je vybavena i profesionálními lékařskými přístroji, které je možné si zapůjčit.
Poznámka redakce: Plzeňská firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. dodala v květnu 2017 agentuře Victoria RESUSCITAČNÍ BRAŠNY A KYSLÍKOVÉ KONCENTRÁTORY a provedla odborné zaškolení personálu. Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. se specializuje nejenom na DEFIBRILÁTORY, ale nabízí také resuscitační pomůcky pro KARDIOPULMONÁRNÍ RESUSCITACI (KRP).
Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika spolupracuje s profesionálními záchranáři jako je např.
RESCUE HELP, z.s., záchranářské a výukové středisko, kterému bezplatně poskytla trenažer DEFIBRILÁTORU LIFEPOINT.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na animovanou komedii ASTERIX A TAJEMSTVÍ KOUZELNÉHO LEKTVARU, kterou promítá šumperské kino Oko v pátek 4. ledna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo střeží recept na výrobu kouzelného nápoje v galské vesničce?

A) Magistrix
B) Lektvarik
C) Panoramix

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince, vyhráli Pavel Kubíček z Bohuslavic a Ladislav Ondráček ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v den akce přímo u vstupu.