ZPRAVODAJSTVÍ

Agentura Domácí péče Victoria poskytuje v Šumperku domácí zdravotní péči již od roku 1998

27. září 2017, 00:00, redakce, placená reklama
Agentura Domácí péče Victoria poskytuje v Šumperku domácí zdravotní péči již od roku 1998 Domácí péčí je zdravotní péče poskytovaná pacientům na základě doporučení registrujícího praktického lékaře nebo ošetřujícího lékaře při hospitalizaci v jejich vlastním sociálním prostředí. Služba je hrazena ze zdravotního pojištění pacienta.

Agentura Domácí péče Victoria byla založena Mgr. Věrou Kolegarovou. ADP Victoria zahájila svoji činnost v roce 1998 a sídlí přímo v areálu Šumperské nemocnice. Agentura má 4 výjezdní základny: Ruda nad Moravou, Maršíkov, Šumperk a Zábřeh na Moravě. Z těchto základen je rozsah uzemní působnosti dle spádovosti praktických lékařů.
Domácí péče je zaměřena zejména na udržení a podporu zdraví, navrácení zdraví a rozvoj soběstačnosti, zmírňování utrpení nevyléčitelně nemocného člověka a zajištění klidného umírání a smrti. Péči poskytuji registrované sestry s kvalifikací a odbornou způsobilostí. Péče je poskytována 24 hodin 7 dní v týdnu, dle potřeb pacientů a indikované péče lékařem. ADP Victoria je vybavena i profesionálními lékařskými přístroji, které je možné si zapůjčit.
Poznámka redakce: Plzeňská firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. dodala v květnu 2017 agentuře Victoria RESUSCITAČNÍ BRAŠNY A KYSLÍKOVÉ KONCENTRÁTORY a provedla odborné zaškolení personálu. Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. se specializuje nejenom na DEFIBRILÁTORY, ale nabízí také resuscitační pomůcky pro KARDIOPULMONÁRNÍ RESUSCITACI (KRP).
Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika spolupracuje s profesionálními záchranáři jako je např.
RESCUE HELP, z.s., záchranářské a výukové středisko, kterému bezplatně poskytla trenažer DEFIBRILÁTORU LIFEPOINT.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).