ZPRAVODAJSTVÍ

Agentura Domácí péče Victoria poskytuje v Šumperku domácí zdravotní péči již od roku 1998

27. září 2017, 00:00, redakce, placená reklama
Agentura Domácí péče Victoria poskytuje v Šumperku domácí zdravotní péči již od roku 1998 Domácí péčí je zdravotní péče poskytovaná pacientům na základě doporučení registrujícího praktického lékaře nebo ošetřujícího lékaře při hospitalizaci v jejich vlastním sociálním prostředí. Služba je hrazena ze zdravotního pojištění pacienta.

Agentura Domácí péče Victoria byla založena Mgr. Věrou Kolegarovou. ADP Victoria zahájila svoji činnost v roce 1998 a sídlí přímo v areálu Šumperské nemocnice. Agentura má 4 výjezdní základny: Ruda nad Moravou, Maršíkov, Šumperk a Zábřeh na Moravě. Z těchto základen je rozsah uzemní působnosti dle spádovosti praktických lékařů.
Domácí péče je zaměřena zejména na udržení a podporu zdraví, navrácení zdraví a rozvoj soběstačnosti, zmírňování utrpení nevyléčitelně nemocného člověka a zajištění klidného umírání a smrti. Péči poskytuji registrované sestry s kvalifikací a odbornou způsobilostí. Péče je poskytována 24 hodin 7 dní v týdnu, dle potřeb pacientů a indikované péče lékařem. ADP Victoria je vybavena i profesionálními lékařskými přístroji, které je možné si zapůjčit.
Poznámka redakce: Plzeňská firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. dodala v květnu 2017 agentuře Victoria RESUSCITAČNÍ BRAŠNY A KYSLÍKOVÉ KONCENTRÁTORY a provedla odborné zaškolení personálu. Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. se specializuje nejenom na DEFIBRILÁTORY, ale nabízí také resuscitační pomůcky pro KARDIOPULMONÁRNÍ RESUSCITACI (KRP).
Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika spolupracuje s profesionálními záchranáři jako je např.
RESCUE HELP, z.s., záchranářské a výukové středisko, kterému bezplatně poskytla trenažer DEFIBRILÁTORU LIFEPOINT.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru