SPORT

Adrenalin na Rapotínské stráni

2. července 2008, 02:05, rejdakce
Adrenalin na Rapotínské stráni Rapotín - Ve dnech 5.-6.7.2008 se na Rapotínské stráni uskuteční závody Českého poháru a Mistrovství ČR ve Fourcrossu. Co je to Fourcross? Bez nadsázky lze konstatovat, že se jedná o extrémní (chcete-li adrenalinový) závod horských kol, kdy čtyři jezdci najednou bojují na speciální trati plné záludných překážek a skoků.


Často dochází i ke kontaktu, takže není nouze o dramatické okamžiky. Obří skoky, drsné pády, loket na loket – tak lze asi nejsnadněji charakterizovat  nejen tento sport, ale také velkou  zábavu pro všechny zúčastněné.

 

 

 

Nemalým lákadlem pro diváky bude po oba dny exhibice freestyle jezdců, kteří předvedou salta na kolech a jiné neuvěřitelné triky. Dalším bodem programu  je i volný závod pit-biků, mini-motokros.

 

 

Pořadatelé zaručují nevšední zážitek, bohaté občerstvení a na sobotu večer připravují AFTERPARTY se skupinami  TAINTED a SHOCKWAVE. Celý víkend se diváci mohou zapojit do slosování  o BMX kolo Mongoose a další ceny.  Vstup na akci je zdarma.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 22.7.2008 19:06
Titulek: Bez titulku
Autor: Templ
91
Copak to? Nikdo nefotil?
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.