SPORT

Adéla Vrtková z JO Šumperk zvítězila ve finále Zlaté podkovy

2. září 2009, 14:21, rejdakce
Adéla Vrtková z JO Šumperk zvítězila ve finále Zlaté podkovy Šumperk - Adéla Vrtková zvítězila se svým hnědákem Action Boy ve finále Zlaté podkovy, závodech ve všestranné jezdecké způsobilosti.

Ve dnech 21.-23.8.2009 se v Humpolci konalo finálové kolo závodů ve všestrannosti a spřežení. Kvalifikační kola tohoto seriálu se uskutečňovala celou jezdeckou sezonu v České republice i na Slovensku.
 
Po úspěšném absolvování jednotlivých kvalifikačních kol se do finále Zlaté podkovy probojovala také Adéla Vrtková se svým 6letým anglickým plnokrevníkem Action Boy, kteří reprezentují Jezdecký oddíl v Šumperku. Dvojice startovala v kategorii starší junioři.
 
 

Po prvním dnu soutěže - drezurní zkoušce - dvojice obsadila 2. místo se ztrátou 3,57 trestných bodů na prvního jezdce. Druhý soutěžní den, po terénní zkoušce (cross country) a po bezchybném absolvování všech terénních překážek, si udržela dvojice svou pozici. Ve třetím, závěrečném dnu soutěže, Adéla v sedle Action Boye svým výborným výkonem v náročně postaveném parkuru shodila pouze jednu překážku, za kterou byla zatížená 4 trestnými body. Tento výsledek byl i přes toto jedno shození nejlepším z celého startovního pole koní a jezdců na parkuru a posunul tak studentku šumperského gymnázia na konečné 1. místo.

 
Adéla Vrtková a Action Boy se v jezdecké sezóně 2009 mohou mimo jiné pochlubit také 1. místem v oblastním mistrovství  severomoravského kraje ve všestrannosti v juniorské kategorii a 2. místem v kvalifikačním kole Zlaté podkovy na dostihovém závodišti v Pardubicích.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 3.9.2009 09:52
Titulek: dobrý
Autor: Ing.Vlastimil Procházka
126
Moc!
Reagovat
Datum: 5.9.2009 10:06
Titulek: Re: dobrý
Autor: Hanka Purová
26
Skvělý výkon Adélko,zdravím Tě a přeji jen samé další úspěchy...
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.